vše

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
594 produktů
40 stránek
 
 
Kód

SFP-PLUS-LR10-32FC-BRO

SFP+ transceiver 32Gbps Fiber Channel, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 231.00 Kč 

bez DPH

5 119.51 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLF8529P4BCV

SFP+ transceiver 850nm Oxide VCSEL, 4x/8x/16x FC, 14.025 Gb/s transceiver, RoHS compliant, multimode, pluggable SFP+ footprint, 3.3V, LC connector, bail, digital diagnostics, -0/70°C operation, 100m o...

Výrobce

FINISAR

6 957.00 Kč 

bez DPH

8 417.97 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1371D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

8 356.00 Kč 

bez DPH

10 110.76 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1471D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm DFB, LC dup., PB 8dB, DMI, FINISSAR 1310nm DFB, PIN, 10GBASE-LR/LW, 1200-SM-LL-L, 10.5 Gb/s multi-rate transceiver, limiting interface, RoHS/lead free, si...

Výrobce

FINISAR

4 569.00 Kč 

bez DPH

5 528.49 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1672D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, 1550nm EML, PB=15dB,LC dup., DMI, FINISSAR 1550nm EML, PIN, 10GE-ER, ,3.1-11.3Gb/s transceiver, RoHS compliant, single mode, pluggable SFP+ footprint, 3.3V, LC c...

Výrobce

FINISAR

17 000.00 Kč 

bez DPH

20 570.00 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX8571D3BCV

SFP+ transceiver 10GBASE-SR, MM, 300m (OM3), 850nm, LC dup., multirate, DMI 850nm VCSEL, PIN, 10GBASE-SR/SW, 1200-Mx-SNL-I, 10.5 Gb/s multi-rate transceiver, limiting interface, RoHS/lead free, multi...

Výrobce

FINISAR

1 499.00 Kč 

bez DPH

1 813.79 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

FTLX8574D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-SR, MM, 300m (OM3), 850nm, LC dup., multirate, DMI ...

Výrobce

FINISAR

1 876.00 Kč 

bez DPH

2 269.96 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-20m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),20m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

7 500.00 Kč 

bez DPH

9 075.00 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-30m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),30m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

8 824.00 Kč 

bez DPH

10 677.04 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-5m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),5m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

5 515.00 Kč 

bez DPH

6 673.15 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFPplus-5xfem-act-CIS

QSFP/SFP+ 5x female modul/ adaptér, včetně 3m QSFP kabelu. možnost uložit do 19" šasi, Cisco komp....

Výrobce

OEM transceivery

4 900.00 Kč 

bez DPH

5 929.00 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

QSFPto4xSFPplus-4xfem-act-CIS

QSFP/SFP+ modul/ aktivní adaptér, 4x SFP+ slot, včetně integr. 1m QSFP kabelu. STAND-ALONE či na zeď, Cisco komp....

Výrobce

OEM transceivery

8 083.00 Kč 

bez DPH

9 780.43 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFPplus-5xfem-CHASSIS

19" šasi pro montáž až 2ks modulů/ konvertorů QSFP/SFP+ 5x female...

Výrobce

OEM transceivery

1 234.00 Kč 

bez DPH

1 493.14 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

QSFPto4xSFPplus-5xfem-CHA-USED

19" šasi pro montáž až 2ks modulů/ konvertorů QSFP/SFP+ 5x female...

Výrobce

OEM transceivery

1 082.00 Kč 

bez DPH

1 309.22 Kč 

s DPH

Použité zboží

Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-10m-CIS

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 10m, DMI, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 357.00 Kč 

bez DPH

5 271.97 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...