BIDI

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
306 produktů
21 stránek
 
 
Kód

SPB-3610CIS

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní doprodej, nahrazeno produktem SPB-3610WCIS...

Výrobce

OEM transceivery

434.00 Kč 

bez DPH

526.96 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

SPM-3600CIS

SFP WDM transceiver 100Mbps, 100BASE-FX-BX, MM, 2kmm (50 i 62,5/125 MM), TX 1310nm, LC simp., Cisco komp....

Výrobce

OEM transceivery

323.00 Kč 

bez DPH

392.65 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3610CIS-SC

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

305.00 Kč 

bez DPH

370.87 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

SPM-3600WCIS-HTR-SC

SFP WDM transceiver 100Mbps, 100BASE-FX-BX, MM, 2kmm (50 i 62,5/125 MM), TX 1310nm, DMI diagnostika, SC simp., Cisco komp., teplotní odolnost -40 až 75C...

Výrobce

OEM transceivery

398.00 Kč 

bez DPH

483.40 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3610JUN

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, JUNIPER kompatibiní...

Výrobce

OEM transceivery

257.00 Kč 

bez DPH

312.78 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SPM-3600WWES-HTR-SC

SFP WDM transceiver 100Mbps, 100BASE-FX-BX, MM, 2kmm (50 i 62,5/125 MM), TX 1310nm, DMI diagnostika, SC simp., Cisco komp., teplotní odolnost -40 až 80C...

Výrobce

OEM transceivery

398.00 Kč 

bez DPH

483.40 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3610WCIS

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

257.00 Kč 

bez DPH

312.78 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3700CIS

SFP WDM transceiver 100Mbps, 100BASE-FX-BX, MM, 2km (50 i 62,5/125 MM), TX 1550nm, LC simp., Cisco komp....

Výrobce

OEM transceivery

323.00 Kč 

bez DPH

392.65 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3700WCIS-HTR-SC

SFP WDM transceiver 100Mbps, 100BASE-FX-BX, MM, 2km (50 i 62,5/125 MM), TX 1550nm, vyšší teplotní odolnost -40 až 75C, SC simplex, DMI diagnostika, Cisco komp....

Výrobce

OEM transceivery

398.00 Kč 

bez DPH

483.40 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3610WCIS-HTR

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simp., -40 až 75°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

308.00 Kč 

bez DPH

374.50 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3610WCIS-LANLITE

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

257.00 Kč 

bez DPH

312.78 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SPM-3700WWES-HTR-SC

SFP WDM transceiver 100Mbps, 100BASE-FX-BX, MM, 2km (50 i 62,5/125 MM), TX 1550nm, vyšší teplotní odolnost -40 až 80C, SC simplex, DMI diagnostika, Westermo komp....

Výrobce

OEM transceivery

398.00 Kč 

bez DPH

483.40 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7600WWES-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 550m (50 i 62,5/125 MM), TX 1310nm, LC simplex, -40 až 80C, DMI diagnostika, WESTERMO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

328.00 Kč 

bez DPH

398.70 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-3610WHPA (JD100A OEM)

SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

257.00 Kč 

bez DPH

312.78 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7600MOX-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 550m (50 i 62,5/125 MM), TX 1310nm, LC simplex, -40 až 80C, MOXA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

328.00 Kč 

bez DPH

398.70 Kč 

s DPH