CWDM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
42 produktů
3 stránky
 
 
Kód

SPS-33120CIS--xx

SFP CWDM transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, SM, power budget 32dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 704.00 Kč 

bez DPH

5 693.66 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-33160CIS--xx

SFP CWDM transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, SM, power budget 37dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 784.00 Kč 

bez DPH

3 370.46 Kč 

s DPH

 

varianty

 
Kód

SPS-33160WHUA--xx

SFP CWDM transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, SM, power budget 37dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 784.00 Kč 

bez DPH

3 370.46 Kč 

s DPH

 

varianty

 
Kód

SPS-3380WCIS--xx

SFP CWDM transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, SM, power budget 24dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco comp....

Výrobce

OEM transceivery

2 427.00 Kč 

bez DPH

2 938.49 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-5340ERI--xx

SFP CWDM transceiver 622Mbps (100-622Mbps), SM, power budget 23dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, ERICSSON kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 692.00 Kč 

bez DPH

2 049.13 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-73120WCIS--xx

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-EZX, power budget 32dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 377.00 Kč 

bez DPH

1 667.99 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-73120WHPA--xx

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-EZX, power budget 32dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagniostika, HPA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 542.00 Kč 

bez DPH

1 867.64 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-73150WCIS--xx

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-EZX, SM, PB 35dB (až 150km), 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 018.00 Kč 

bez DPH

3 653.60 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-7350CIS--xx

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 20dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

893.00 Kč 

bez DPH

1 082.35 Kč 

s DPH

Výprodej

varianty

Kód

SPS-7350JUN--xx

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 20dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Juniper kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

893.00 Kč 

bez DPH

1 082.35 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-7350WCIS-ASR--xx

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 20dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

893.00 Kč 

bez DPH

1 082.35 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-7350WNEX--xx

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 20dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco NEXUS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

893.00 Kč 

bez DPH

1 082.35 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-7350WCIS-HTR--xx

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 20dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, -40 až 85°C, 3,3V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

978.00 Kč 

bez DPH

1 185.20 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-7350WCIS--xx

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 20dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

893.00 Kč 

bez DPH

1 082.35 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-7350WHPA--xx

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 20dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HPA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

893.00 Kč 

bez DPH

1 082.35 Kč 

s DPH

 

varianty

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...