HTR

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
81 produktů
6 stránek
 
 
Kód

SPM-9100WCIS-HTR

SFP transceiver 125Mbps - 2670Mbps, Multi-Rate, MM, až 300m, 850nm, LC dup., -40 až 80°C, 3,3V, DMI, Cisco comp....

Výrobce

OEM transceivery

411.00 Kč 

bez DPH

497.31 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7640WERI-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, -40 až 75°C, 3,3V, DMI, ERICSSON kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

417.00 Kč 

bez DPH

504.57 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7740WCIS-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, -40 až 75°C, 3,3V, CISCO kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

520.00 Kč 

bez DPH

629.20 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7620WHPA-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, -40 až 80°C, 3,3V, HPA kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

223.00 Kč 

bez DPH

269.83 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7710WCIS-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní, zvýšená teplotní odolnost -40 až 85°C...

Výrobce

OEM transceivery

365.00 Kč 

bez DPH

441.65 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WHPA-HTR

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC dup., -40 až 85°C, 3,3V, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

277.00 Kč 

bez DPH

335.17 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7110WCIS-HTR(GLC-LX-SM-RGD

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika, zvýšená teplotní odolnost -40 až 85C...

Výrobce

OEM transceivery

221.00 Kč 

bez DPH

267.41 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120WCIS-HTR(GLC-LH-SMD=)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, -40 až 85°C, 3,3V, DMI diagnostika, Cisco kompatibilni GLC-LH-SMD OEM...

Výrobce

OEM transceivery

221.00 Kč 

bez DPH

267.41 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7600WHPA-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 550m (50 i 62,5/125 MM), TX 1310nm, -40 až 80C, LC simp., DMI, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

466.00 Kč 

bez DPH

563.86 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120WWES-HTR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, -40 až 80°C, 3,3V, DMI diagnostika, WESTERMO kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

221.00 Kč 

bez DPH

267.41 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7600WCIS-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 550m (50 i 62,5/125 MM), TX 1310nm, -40 až 80C, LC simp., DMI, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

466.00 Kč 

bez DPH

563.86 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7710WWES-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní, zvýšená teplotní odolnost -40 až 80°C...

Výrobce

OEM transceivery

365.00 Kč 

bez DPH

441.65 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WCIS-SG-HTR

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC dup., -40 až 85°C, 3,3V, Cisco SG kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

277.00 Kč 

bez DPH

335.17 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7610WCIS-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní, zvýšená teplotní odolnost -40 až 85°C ...

Výrobce

OEM transceivery

243.00 Kč 

bez DPH

294.03 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-5320WERI-HTR

SFP transceiver 622Mbps, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., -40 - 80°C, 3,3V, DMI, ERICSSON kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

261.00 Kč 

bez DPH

315.81 Kč 

s DPH

 

varianty

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...