MM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
109 produktů
8 stránek
 
 
Kód

SPM-31023C

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, 3COM kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

199.00 Kč 

bez DPH

240.79 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SPM-3102ENT

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Enterasys kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

244.00 Kč 

bez DPH

295.24 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-8100HP-MSA

SFP transceiver 4,25Gbps, Tri-Rate, MM, 150m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

299.00 Kč 

bez DPH

361.79 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SPM-3102HPA (JD102B OEM)

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

244.00 Kč 

bez DPH

295.24 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-8100WCIS

SFP transceiver 4,25Gbps, Tri-Rate, MM, 150m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

501.00 Kč 

bez DPH

606.21 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102HPA (JD497A OEM)

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní, pro 1Gbps porty...

Výrobce

OEM transceivery

244.00 Kč 

bez DPH

295.24 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102HPE (J9054C OEM)

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

306.00 Kč 

bez DPH

370.26 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102NTG

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, NETGEAR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

189.00 Kč 

bez DPH

228.69 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SPM-3102WCIS (OEM GLC-FE-100FX

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

206.00 Kč 

bez DPH

249.26 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WCIS (OEM GLC-GE-100FX

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI, verze pro 1Gbps sloty...

Výrobce

OEM transceivery

1 214.00 Kč 

bez DPH

1 468.94 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WWES-HTR

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC dup., -40 až 80°C, 3,3V, DMI, WESTERMO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

293.00 Kč 

bez DPH

354.53 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WCIS-HTR

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC dup., -40 až 85°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

293.00 Kč 

bez DPH

354.53 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WCIS-SG-HTR

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC dup., -40 až 85°C, 3,3V, Cisco SG kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

293.00 Kč 

bez DPH

354.53 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WCIS-VCSEL850

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

330.00 Kč 

bez DPH

399.30 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WHPA (JD102B OEM)

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

244.00 Kč 

bez DPH

295.24 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...