MM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
118 produktů
8 stránek
 
 
Kód

SPM-31023C

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, 3COM kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

199.00 Kč 

bez DPH

242.61 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SPM-3102ENT

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Enterasys kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

252.00 Kč 

bez DPH

306.74 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-8100HP-MSA

SFP transceiver 4,25Gbps, Tri-Rate, MM, 150m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

299.00 Kč 

bez DPH

363.60 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SPM-3102HPA (JD102B OEM)

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

252.00 Kč 

bez DPH

306.74 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-8100WCIS

SFP transceiver 4,25Gbps, Tri-Rate, MM, 150m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

517.00 Kč 

bez DPH

627.39 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102HPA (JD497A OEM)

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní, pro 1Gbps porty...

Výrobce

OEM transceivery

252.00 Kč 

bez DPH

306.74 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102HPE (J9054C OEM)

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

315.00 Kč 

bez DPH

382.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102NTG

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, NETGEAR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

189.00 Kč 

bez DPH

230.51 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SPM-3102WEXT

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Ectreme Networks kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

213.00 Kč 

bez DPH

259.55 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WCIS (OEM GLC-FE-100FX

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

213.00 Kč 

bez DPH

259.55 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WDELL

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Dell kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

213.00 Kč 

bez DPH

259.55 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WCIS (OEM GLC-GE-100FX

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI, verze pro 1Gbps sloty...

Výrobce

OEM transceivery

1 250.00 Kč 

bez DPH

1 514.32 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WWES-HTR

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC dup., -40 až 80°C, 3,3V, DMI, WESTERMO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

302.00 Kč 

bez DPH

367.24 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WCIS-HTR

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC dup., -40 až 85°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

302.00 Kč 

bez DPH

367.24 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WCIS-SG-HTR

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC dup., -40 až 85°C, 3,3V, Cisco SG kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

302.00 Kč 

bez DPH

367.24 Kč 

s DPH