PON

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
4 produkty
1 stránka
 
 
Kód

SPS-GPON-OLT-B-PLUS

SFP transceiver GPON OLT B+, 1,25Gbps Rx; 2,488Gbps Tx, SM, 10km, Tx1490nm (DFB), SC PC simp., 0 až 70°C, 3,3V...

Výrobce

OEM transceivery

1 231.00 Kč 

bez DPH

1 491.33 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-GPON-OLT-C-PLUS

SFP transceiver GPON OLT C+, 1,25Gbps Rx; 2,488Gbps Tx, SM, 20km, Tx1490nm (DFB), SC PC simp., 0 až 70°C, 3,3V...

Výrobce

OEM transceivery

1 371.00 Kč 

bez DPH

1 660.73 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-GEPON-OLT

SFP transceiver GEPON OLT, 1,25Gbps Rx; 1,25Gbps Tx, SM, 20km, Tx1490nm (DFB), SC simp., 0 až 70°C, 3,3V...

Výrobce

OEM transceivery

3 176.00 Kč 

bez DPH

3 844.78 Kč 

s DPH

 
Kód

PLGS5-42B

XGSPON&GPON SFP+ N2/C+ OLT I-Temp...

Výrobce

OEM transceivery

5 684.00 Kč 

bez DPH

6 879.45 Kč 

s DPH