PON

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
3 produkty
1 stránka
 
 
Kód

SPS-GPON-OLT-B-PLUS

SFP transceiver GPON OLT B+, 1,25Gbps Rx; 2,488Gbps Tx, SM, 20km, Tx1490nm (DFB), SC PC simp., 0 až 70°C, 3,3V...

Výrobce

OEM transceivery

1 167.00 Kč 

bez DPH

1 412.07 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-GPON-OLT-C-PLUS

SFP transceiver GPON OLT C+, 1,25Gbps Rx; 2,488Gbps Tx, SM, 20km, Tx1490nm (DFB), SC PC simp., 0 až 70°C, 3,3V...

Výrobce

OEM transceivery

1 301.00 Kč 

bez DPH

1 574.21 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-GEPON-OLT

SFP transceiver GEPON OLT, 1,25Gbps Rx; 1,25Gbps Tx, SM, 20km, Tx1490nm (DFB), SC simp., 0 až 70°C, 3,3V...

Výrobce

OEM transceivery

3 012.00 Kč 

bez DPH

3 644.52 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...