PON

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
4 produkty
1 stránka
 
 
Kód

SPS-GPON-OLT-B-PLUS

SFP transceiver GPON OLT B+, 1,25Gbps Rx; 2,488Gbps Tx, SM, 10km, Tx1490nm (DFB), SC PC simp., 0 až 70°C, 3,3V...

Výrobce

OEM transceivery

1 632.00 Kč 

bez DPH

1 976.78 Kč 

s DPH

 
Kód

OSGXGSC+01_OEM

PON,Transceiver,SFP+,1577nm(TX1)/1490nm(TX2)/1270nm(RX1)/1310nm(RX2),9.953G(TX1)/2.488G(TX2)/9.953G(RX1)/2.488G(RX2)/1.244G(RX3),5dBm/3dBm,8dBm/7dBm,-29dBm/-30.5dBm/-32dBm,SC/UPC Compatible with SC/PC...

Výrobce

OEM transceivery

4 040.00 Kč 

bez DPH

4 890.46 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-GPON-OLT-C-PLUS

SFP transceiver GPON OLT C+, 1,25Gbps Rx; 2,488Gbps Tx, SM, 20km, Tx1490nm (DFB), SC PC simp., 0 až 70°C, 3,3V...

Výrobce

OEM transceivery

1 558.00 Kč 

bez DPH

1 887.24 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-GEPON-OLT

SFP transceiver GEPON OLT, 1,25Gbps Rx; 1,25Gbps Tx, SM, 20km, Tx1490nm (DFB), SC simp., 0 až 70°C, 3,3V...

Výrobce

OEM transceivery

4 213.00 Kč 

bez DPH

5 099.79 Kč 

s DPH