SM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
136 produktů
10 stránek
 
 
Kód

FTLF1318P3BTL

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, -40 až 85°C, 3,3V, DMI, Finisar (Dříve objednací číslo FTLF1318P2BTL -> to se již neprodává, EoL)...

Výrobce

FINISAR

2 917.00 Kč 

bez DPH

3 531.38 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-31103C

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, 3COM kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

210.00 Kč 

bez DPH

255.92 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-3110CIS-HTR

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, -40 až 85°C, 3,3V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

263.00 Kč 

bez DPH

320.05 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120WINT

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, INTEL kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

190.00 Kč 

bez DPH

231.72 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120WHPA (JD119B OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, HP kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

190.00 Kč 

bez DPH

231.72 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120WNEX

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, NEXUS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

190.00 Kč 

bez DPH

231.72 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SPS-7140CIS-1310

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 40km, 1310nm, LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

348.00 Kč 

bez DPH

422.90 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7140WCIS-1310( (GLC-EX OEM

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 40km, 1310nm, LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní varianty 1550nm jsou pod značením SPS-7350WCIS...

Výrobce

OEM transceivery

643.00 Kč 

bez DPH

779.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120WHPE (J4859D OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

190.00 Kč 

bez DPH

231.72 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120WHPA-HTR (JD119B OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, -40 až 85°C, 3,3V, DMI diagnostika, HP kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

190.00 Kč 

bez DPH

231.72 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7140HPA-1310

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 40km, 1310nm, LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

348.00 Kč 

bez DPH

422.90 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7340WCIS

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 40km, 1550nm, LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

643.00 Kč 

bez DPH

779.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120WHUA

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, Huawei AR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

190.00 Kč 

bez DPH

231.72 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120WZYX

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, ZYXEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

190.00 Kč 

bez DPH

231.72 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7140WERI-1310-HTR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 40km, 1310nm, LC duplex, -40 až 80°C, 3,3V, ERICSSON kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

402.00 Kč 

bez DPH

488.23 Kč 

s DPH