SFP28 25/32Gbps

Dnes dochází k velkému rozmachu formátů pro vyšší přenosové rychlosti jako je 25Gbps (SFP28), 40Gbps (QSFP+) a 100Gbps (QSFP28).
100Gbps transceivery jsou pak dostupné již v mnoha provedeních a dochází zde k překotnému vývoji.

CFP moduly jsou pak již dnes dostupné i v koherentním a laditelném DWDM provedení a na delší vzdálenosti/ pro operátorská transportní řešení jde aktuálně o preferovaný typ transceiveru.

Aktuálně nejpoužívanějším 100G standardem je ale bezesporu QSFP28, ten vychází z konstrukce QSFP+ a je k tomuto formátu i rozměrově ekvivalentní.
Další používané standardy jsou např. již zmíněné CFP, CFP2, CFP4, CFP8 (písmenko C zde vyjadřuje číslovku 100 – latinsky centum).

Další podkategorie SFP28 25/32Gbps

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
54 produktů
4 stránky
 
 
Kód

SFP28-SR-25G-NEX

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, NEXUS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 118.00 Kč 

bez DPH

1 352.78 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-27-25G-10km-SMIC

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1270nm,10km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, SUPERMICRO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 139.00 Kč 

bez DPH

2 588.19 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-33-25G-10km-SMIC

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1330nm,10km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, SUPERMICRO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 139.00 Kč 

bez DPH

2 588.19 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-LR10-25G-CIS

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 899.00 Kč 

bez DPH

2 297.79 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-toSFP-PLUS-CONVERTER

QSFP redukce QSA z QSFP (40G) slotů na SFP+ (10G) či SFP (5G či 2,5G)...

Výrobce

OEM transceivery

1 284.00 Kč 

bez DPH

1 553.64 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-2m-CIS

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 2m, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

692.00 Kč 

bez DPH

837.32 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-LR10-25G-LEN

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, LENOVO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 899.00 Kč 

bez DPH

2 297.79 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-LR10-25G-HPA

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 899.00 Kč 

bez DPH

2 297.79 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-SR-25G-HPA

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 118.00 Kč 

bez DPH

1 352.78 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-toSFP28-CONVERTER

QSFP28 redukce QSA z QSFP28 (100G) slotů na SFP28 (25G) lze redukovat QSFP28 na SFP28...

Výrobce

OEM transceivery

1 284.00 Kč 

bez DPH

1 553.64 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-SR-25G-CIS

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 118.00 Kč 

bez DPH

1 352.78 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-LR10-25G-MELL

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 899.00 Kč 

bez DPH

2 297.79 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-LR10-25G-HPA-B21

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP kompatibilní, SR4 firmware...

Výrobce

OEM transceivery

1 899.00 Kč 

bez DPH

2 297.79 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-3m-CIS

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 3m, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

769.00 Kč 

bez DPH

930.49 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-LR10-25G-BRD

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, BROADCOM kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 899.00 Kč 

bez DPH

2 297.79 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...