CWDM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
3 produkty
1 stránka
 
 
Kód

SFP28-10km-CWDM-25G-CIS--XX

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, CWDM DFB 1xx0nm (dostupné kanály 1270-1450nm), 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 233.00 Kč 

bez DPH

2 703.99 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP28-10km-CWDM-25G-DELL--29

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, CWDM DFB 1290nm, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 233.00 Kč 

bez DPH

2 703.99 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-20km-CWDM-25G-DELL--29

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, CWDM DFB 1290nm, 20km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 147.00 Kč 

bez DPH

6 229.93 Kč 

s DPH