CWDM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
2 produkty
1 stránka
 
 
Kód

SFP28-10km-CWDM-25G-CIS--XX

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, CWDM DFB 1xx0nm (dostupné kanály 1270-1450nm), 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 173.00 Kč 

bez DPH

2 631.15 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP28-10km-CWDM-E-25G-CIS--XX

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, CWDM EML 1xx0nm (dostupné kanály 1470-1610nm), 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

12 490.00 Kč 

bez DPH

15 114.72 Kč 

s DPH

 

varianty

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...