SFP28 25Gbps

Dnes dochází k velkému rozmachu formátů pro vyšší přenosové rychlosti jako je 25Gbps (SFP28), 40Gbps (QSFP+) a 100Gbps (QSFP28).
100Gbps transceivery jsou pak dostupné již v mnoha provedeních a dochází zde k překotnému vývoji.

CFP moduly jsou pak již dnes dostupné i v koherentním a laditelném DWDM provedení a na delší vzdálenosti/ pro operátorská transportní řešení jde aktuálně o preferovaný typ transceiveru.

Aktuálně nejpoužívanějším 100G standardem je ale bezesporu QSFP28, ten vychází z konstrukce QSFP+ a je k tomuto formátu i rozměrově ekvivalentní.
Další používané standardy jsou např. již zmíněné CFP, CFP2, CFP4, CFP8 (písmenko C zde vyjadřuje číslovku 100 – latinsky centum).

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
111 produktů
8 stránek
 
 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-3m-DELL

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 3m, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

708.00 Kč 

bez DPH

856.80 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-LR20-25G-CIS

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 20km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 240.00 Kč 

bez DPH

2 712.22 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-27-25G-10km-CIS

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1270nm,10km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní protikus SFP28-WDM-33-25G-10km-CIS...

Výrobce

OEM transceivery

1 928.00 Kč 

bez DPH

2 334.70 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-3m-EXT

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 3m, Extreme kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

708.00 Kč 

bez DPH

856.80 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-27-25G-20km-CIS-HTR

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1270nm,20km , 3,3V,LC simplex,-40 až 80°C, DDM, CISCO kompatibilní protikus - SFP28-WDM-33-25G-20km-CIS-HTR...

Výrobce

OEM transceivery

2 164.00 Kč 

bez DPH

2 620.26 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-33-25G-10km-SMIC

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1330nm,10km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, SUPERMICRO kompatibilní protikus - SFP28-WDM-27-25G-10km-SMIC...

Výrobce

OEM transceivery

1 928.00 Kč 

bez DPH

2 334.70 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-5m-DELL

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 5m, Dell kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 062.00 Kč 

bez DPH

1 285.14 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-3m-JUN-MEL

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 3m, JUNIPER/Mellanox kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

708.00 Kč 

bez DPH

856.80 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-LR10-25G-JUN

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 653.00 Kč 

bez DPH

2 001.95 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-toSFP-PLUS-CONVERTER

QSFP redukce QSA z QSFP (40G) slotů na SFP+ (10G) či SFP (5G či 2,5G)...

Výrobce

OEM transceivery

1 238.00 Kč 

bez DPH

1 497.98 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-5m-HPA

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 5m, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 062.00 Kč 

bez DPH

1 285.14 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-LR10-25G-LEN

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, LENOVO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 653.00 Kč 

bez DPH

2 001.95 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-SR-25G-BRO

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

974.00 Kč 

bez DPH

1 180.36 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-33-25G-10km-HPA

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1330nm,10km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, HP kompatibilní protikus - SFP28-WDM-27-25G-10km-HPA...

Výrobce

OEM transceivery

1 928.00 Kč 

bez DPH

2 334.70 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-33-25G-20km-CIS-HTR

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1330nm,20km , 3,3V,LC simplex,-40 až 80°C, DDM, CISCO kompatibilní protikus - SFP28-WDM-27-25G-20km-CIS-HTR...

Výrobce

OEM transceivery

2 164.00 Kč 

bez DPH

2 620.26 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...