SFP28 25Gbps

Dnes dochází k velkému rozmachu formátů pro vyšší přenosové rychlosti jako je 25Gbps (SFP28), 40Gbps (QSFP+) a 100Gbps (QSFP28).
100Gbps transceivery jsou pak dostupné již v mnoha provedeních a dochází zde k překotnému vývoji.

CFP moduly jsou pak již dnes dostupné i v koherentním a laditelném DWDM provedení a na delší vzdálenosti/ pro operátorská transportní řešení jde aktuálně o preferovaný typ transceiveru.

Aktuálně nejpoužívanějším 100G standardem je ale bezesporu QSFP28, ten vychází z konstrukce QSFP+ a je k tomuto formátu i rozměrově ekvivalentní.
Další používané standardy jsou např. již zmíněné CFP, CFP2, CFP4, CFP8 (písmenko C zde vyjadřuje číslovku 100 – latinsky centum).

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
152 produktů
11 stránek
 
 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-3m-DELL

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 3m, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

562.00 Kč 

bez DPH

680.14 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-LR20-25G-CIS

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 20km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 353.00 Kč 

bez DPH

2 849.19 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-2m-MEL

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 2m, Mellanox kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

440.00 Kč 

bez DPH

532.52 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-27-25G-10km-CIS

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1270nm,10km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní protikus SFP28-WDM-33-25G-10km-CIS...

Výrobce

OEM transceivery

1 671.00 Kč 

bez DPH

2 023.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-3m-EXT

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 3m, Extreme kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

562.00 Kč 

bez DPH

680.14 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-27-25G-20km-CIS-HTR

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1270nm,20km , 3,3V,LC simplex,-40 až 80°C, DDM, CISCO kompatibilní protikus - SFP28-WDM-33-25G-20km-CIS-HTR...

Výrobce

OEM transceivery

1 819.00 Kč 

bez DPH

2 203.05 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-ER-25G-JUN

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DML + APD, 40km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

8 789.00 Kč 

bez DPH

10 636.75 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-33-25G-10km-SMIC

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1330nm,10km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, SUPERMICRO kompatibilní protikus - SFP28-WDM-27-25G-10km-SMIC...

Výrobce

OEM transceivery

1 671.00 Kč 

bez DPH

2 023.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-5m-DELL

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 5m, Dell kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

887.00 Kč 

bez DPH

1 073.39 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-3m-JUN-MEL

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 3m, JUNIPER/Mellanox kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

562.00 Kč 

bez DPH

680.14 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-LR10-25G-JUN

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 537.00 Kč 

bez DPH

1 861.83 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-5m-LEN-BRD

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 5m, LENOVO kompatibilní na jedné straně a Broadcom, na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

887.00 Kč 

bez DPH

1 073.39 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-40km-DWDM-25G-CIS--XX

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, DWDM xx (L-Band dostupné kanály C02 až C10 pouze), 40km, 19dB PB, 3,3V,LCD,0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

19 310.00 Kč 

bez DPH

23 367.16 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP28-WDM-33-25G-40km-CIS

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1330nm,40km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní protikus - SFP28-WDM-33-25G-40km-CIS...

Výrobce

OEM transceivery

18 430.00 Kč 

bez DPH

22 302.36 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-toSFP28-CONVERTER-CIS

QSFP28 redukce QSA z QSFP28 (100G) slotů na SFP28 (25G), Cisco kompatibilní (není kompatibilní s řadou NEXUS) lze redukovat QSFP28 na SFP28...

Výrobce

OEM transceivery

1 305.00 Kč 

bez DPH

1 581.11 Kč 

s DPH