SFP

Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001.
Jedná se o kompaktní optický transceiver

používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Jeho modernější konstrukce postupně vytěsňuje starší GBIC.

Na rozdíl od GBIC modulu má SFP přibližně poloviční velikost - menší rozměry umožňují osazení aktivních prvků v hustotě až 48 portů SFP na 1U.

SFP modul je osazený zpravidla duplexním LC konektorem.
Výjimku tvoří některé jedno-vláknové bi-directional SFP (LC simplex či SC simplex) a metalické SFP transceivery (RJ-45).
SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna, přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky.

Moduly mohou, ale nemusí být vybaveny tzv. sadou diagnostických funkcí(MSA SFF-8472). Diagnostiku značí u svých produktů různí výrobci různě DMI= Digital Monitoring Interface, DDM= Digital Diagnostic Monitoring či DDMI= Digital Diagnostic Monitoring Interface. Ve skutečnosti platí, že DMI = DDM = DDMI.
Pomocí této sady funkcí můžeme, pokud to daný prvek (router, switch) podporuje, sledovat provozní teplotu, provozní napětí, úroveň vysílaného signálu i úroveň signálu přijímaného na přijímači atd.

Postupně dochází k vývoji formátů a tak dnes namísto starého GBIC slotu nalezneme v nových zařízeních spíše sloty SFP pro SFP moduly.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
570 produktů
38 stránek
 
 
Kód

SFP-TXIBM(81Y1618 OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, IBM kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

454.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXDELL

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

454.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXHPA (JD089B OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

454.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXJUN

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

454.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXHPE (J8177D OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

454.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXFOR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

454.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXHUA

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Huawei kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

454.96 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-TXCIS-WLC

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco Wireless LAN Controller komp....

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

454.96 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-TX-EXT

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Extreme Networks kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

454.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXWES-HTR

SFP transceiver 1,25Gbps, 10/100/1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, -40 až 85°C, 3,3V, WESTERMO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

439.00 Kč 

bez DPH

531.19 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-TX-INT

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, INTEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

454.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7703CIS-SC

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX1550/RX1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní Produkt je nahrazen modulem SPB-7703WCIS-SC...

Výrobce

OEM transceivery

173.00 Kč 

bez DPH

209.33 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

SPS-3110CIS

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní doprodej - nahrazuje produkt SPS-3110WCIS...

Výrobce

OEM transceivery

87.00 Kč 

bez DPH

105.27 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

SPS-3110CIS-SGMI

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm, LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, SGMII, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

189.00 Kč 

bez DPH

228.69 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

3CSFP91

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, 3COM original...

Výrobce

HPE

2 950.00 Kč 

bez DPH

3 569.50 Kč 

s DPH

Doprodej

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...