MM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1 produkt
1 stránka
 
 
Kód

X2-SR-CIS

X2 transceiver 10GBASE-SR, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm, SC Duplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

2 390.00 Kč 

bez DPH

2 891.90 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...