vše

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

X2-ER-EML-CWDM-CIS--xx

X2 CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 1470-1610nm, LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

17 450.00 Kč 

bez DPH

21 114.50 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

X2-ZR-EML-CWDM-CIS--xx

X2 CWDM transceiver 10GBASE-ZR, SM, 70km, EML, 1470-1610nm, LC Duplex, PB 24dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

26 630.00 Kč 

bez DPH

32 222.30 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

varianty

Kód

X2-ER-EML-DWDM-CIS--xx

X2 DWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 100Ghz grid, pásmo C, PB 15dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

19 520.00 Kč 

bez DPH

23 619.20 Kč 

s DPH

 
Kód

X2-ZR-EML-DWDM-CIS--xx

X2 DWDM transceiver 10GBASE-ZR, SM, 80km, EML, 100Ghz grid, pásmo C, PB 24dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

26 630.00 Kč 

bez DPH

32 222.30 Kč 

s DPH

 
Kód

X2-CX4-OPN (TRTC010EN-BM)

X2 transceiver 10GBASE-CX4, metalický, DMI diagnostika , TRTC010EN-BM (Opnext Japonsko)...

Výrobce

OPNEXT

8 254.00 Kč 

bez DPH

9 987.34 Kč 

s DPH

 
Kód

X2-LR-OPN (TRT502xEN)

X2 transceiver 10GBASE-LR/LW, SM, 10km, 1310nm, SC duplex, DMI diagnostika, TRT502xEN (Opnext Japonsko)...

Výrobce

OPNEXT

22 010.00 Kč 

bez DPH

26 632.10 Kč 

s DPH

 
Kód

X2-SR-CIS

X2 transceiver 10GBASE-SR, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm, SC Duplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

2 258.00 Kč 

bez DPH

2 732.18 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

#X2-2920WCIS

X2 WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, SC simplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

9 936.00 Kč 

bez DPH

12 022.56 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...