vše

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
7 produktů
1 stránka
 
 
Kód

X2-ER-EML-CWDM-CIS--xx

X2 CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 1470-1610nm, LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

18 730.00 Kč 

bez DPH

22 665.11 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

X2-ZR-EML-CWDM-CIS--xx

X2 CWDM transceiver 10GBASE-ZR, SM, 70km, EML, 1470-1610nm, LC Duplex, PB 24dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

28 600.00 Kč 

bez DPH

34 607.82 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

varianty

Kód

X2-ER-EML-DWDM-CIS--xx

X2 DWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 100Ghz grid, pásmo C, PB 15dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

21 460.00 Kč 

bez DPH

25 968.41 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

X2-ZR-EML-DWDM-CIS--xx

X2 DWDM transceiver 10GBASE-ZR, SM, 80km, EML, 100Ghz grid, pásmo C, PB 24dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

29 250.00 Kč 

bez DPH

35 394.32 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

X2-CX4-OPN (TRTC010EN-BM)

X2 transceiver 10GBASE-CX4, metalický, DMI diagnostika , TRTC010EN-BM (Opnext Japonsko)...

Výrobce

OPNEXT

9 079.00 Kč 

bez DPH

10 985.71 Kč 

s DPH

 
Kód

X2-SR-CIS

X2 transceiver 10GBASE-SR, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm, SC Duplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

2 690.00 Kč 

bez DPH

3 256.72 Kč 

s DPH

 
Kód

#X2-2920WCIS

X2 WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, SC simplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

10 670.00 Kč 

bez DPH

12 912.52 Kč 

s DPH