CWDM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
3 produkty
1 stránka
 
 
Kód

XEN-ER-DFB-CWDM-CIS--xx

XENPAK CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, DFB, 1270-1450nm, LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

17 670.00 Kč 

bez DPH

21 380.70 Kč 

s DPH

 
Kód

XEN-ER-EML-CWDM-CIS--xx

XENPAK CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 1470-1610nm, LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

19 810.00 Kč 

bez DPH

23 970.10 Kč 

s DPH

 
Kód

XEN-ZR-EML-CWDM-CIS--xx

XENPAK CWDM transceiver 10GBASE-ZR, SM, 70km, EML, 1470-1610nm, LC Duplex, PB 23dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

28 040.00 Kč 

bez DPH

33 928.40 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...