XENPAK

Pro vyšší rychlosti jsou pak postupně vytlačovány z trhu 10Gbps formáty XENPAK a X2 - ty jsou dnes v nových zařízeních nahrazovány novějšími formáty typu XFP a především pak SFP+ (SFP PLUS).

Další podkategorie XENPAK

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
14 produktů
1 stránka
 
 
Kód

FTLX1462E2

XENPAK transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm, SC Duplex, DMI diagnostika, Finissar original...

Výrobce

FINISAR

15 310.00 Kč 

bez DPH

18 525.10 Kč 

s DPH

 
Kód

XEN-ER-CIS-ASR

XENPAK transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, 1550nm, SC Duplex, Cisco ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

11 780.00 Kč 

bez DPH

14 253.80 Kč 

s DPH

 
Kód

XEN-ER-CIS

XENPAK transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, 1550nm, SC Duplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

11 780.00 Kč 

bez DPH

14 253.80 Kč 

s DPH

 
Kód

XEN-LR-OPN (TRE5026EN-SW)

XENPAK transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm, SC Duplex, DMI diagnostika, TRE5026EN-SW (Opnext Japonsko)...

Výrobce

OPNEXT

18 520.00 Kč 

bez DPH

22 409.20 Kč 

s DPH

 
Kód

XEN-LR10-CIS

XENPAK transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm, SC Duplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 715.00 Kč 

bez DPH

4 495.15 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

XEN-SR-CIS

XENPAK transceiver 10GBASE-SR, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm, SC Duplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

2 619.00 Kč 

bez DPH

3 168.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

XEN-LX4-CIS

XENPAK transceiver 10GBASE-LX4, MM, 300m, 1310nm, SC Duplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

27 770.00 Kč 

bez DPH

33 601.70 Kč 

s DPH

 
Kód

XEN-ZR-CIS

XENPAK transceiver 10GBASE-ZR, SM, 70km, 1550nm, SC Duplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

19 640.00 Kč 

bez DPH

23 764.40 Kč 

s DPH

 
Kód

XEN-LRM

XENPAK transceiver 10GBASE-LRM, MM, 300m, 1310nm, SC Duplex, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 635.00 Kč 

bez DPH

4 398.35 Kč 

s DPH

 
Kód

XEN-ER-DFB-CWDM-CIS--xx

XENPAK CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, DFB, 1270-1450nm, LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

17 670.00 Kč 

bez DPH

21 380.70 Kč 

s DPH

 
Kód

XEN-ER-EML-CWDM-CIS--xx

XENPAK CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 1470-1610nm, LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

19 810.00 Kč 

bez DPH

23 970.10 Kč 

s DPH

 
Kód

XEN-ZR-EML-CWDM-CIS--xx

XENPAK CWDM transceiver 10GBASE-ZR, SM, 70km, EML, 1470-1610nm, LC Duplex, PB 23dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

28 040.00 Kč 

bez DPH

33 928.40 Kč 

s DPH

 
Kód

XEN-ER-EML-DWDM-CIS--xx

XENPAK DWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 100Ghz grid, pásmo C, PB 15dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

19 810.00 Kč 

bez DPH

23 970.10 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

varianty

Kód

XEN-ZR-EML-DWDM-CIS--xx

XENPAK DWDM transceiver 10GBASE-ZR, SM, 80km, EML, 100Ghz grid, pásmo C, PB 23dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

28 040.00 Kč 

bez DPH

33 928.40 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...