BIDI

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
29 produktů
2 stránky
 
 
Kód

XPB-2810WCIS

XFP WDM transceiver, SM, 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 470.00 Kč 

bez DPH

1 780.52 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2820W-BRO-SAN

XFP WDM transceiver, SM, 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Brocade kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 470.00 Kč 

bez DPH

1 780.52 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2820WCIS

XFP WDM transceiver, SM, 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 470.00 Kč 

bez DPH

1 780.52 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2820WCIS-ASR

XFP WDM transceiver, SM, 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 470.00 Kč 

bez DPH

1 780.52 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2820WNEX

XFP WDM transceiver, SM, 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco NEXUS kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 470.00 Kč 

bez DPH

1 780.52 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2820WEDG

XFP WDM transceiver, SM, 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Edgecore kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 470.00 Kč 

bez DPH

1 780.52 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2820WJUN

XFP WDM transceiver, SM, 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 470.00 Kč 

bez DPH

1 780.52 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2840WCIS

XFP WDM transceiver 10GBASE-BX, SM, 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 715.00 Kč 

bez DPH

2 076.97 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2840WCIS-ASR

XFP WDM transceiver 10GBASE-BX, SM, 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 715.00 Kč 

bez DPH

2 076.97 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2840WHPA

XFP WDM transceiver 10GBASE-BX, SM, 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 715.00 Kč 

bez DPH

2 076.97 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2840WHUA

XFP WDM transceiver 10GBASE-BX, SM, 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, DMI diagnostika, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 715.00 Kč 

bez DPH

2 076.97 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2860WCIS

XFP WDM transceiver, SM, 60km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

2 206.00 Kč 

bez DPH

2 671.08 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2860WCIS-ASR

XFP WDM transceiver, SM, 60km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI LC simplex, Cisco ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

2 206.00 Kč 

bez DPH

2 671.08 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2880WCIS

XFP WDM transceiver, SM, 80km, 1490nm TX/ 1550mm RX BIDI LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

15 200.00 Kč 

bez DPH

18 393.82 Kč 

s DPH

 
Kód

XPB-2880WCIS-ASR

XFP WDM transceiver, SM, 80km, 1490nm TX/ 1550mm RX BIDI LC simplex, Cisco ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

15 200.00 Kč 

bez DPH

18 393.82 Kč 

s DPH