CWDM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
15 produktů
1 stránka
 
 
Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-CIS--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, DFB, 1270-1450nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 676.00 Kč 

bez DPH

4 449.78 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-HUA--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, DFB, 1270-1450nm LC Duplex, PB 14dB, Huawei kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 676.00 Kč 

bez DPH

4 449.78 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-JUN--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, DFB, 1270-1450nm LC Duplex, PB 14dB, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 676.00 Kč 

bez DPH

4 449.78 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-ER-EML-CWDM-CIS-ASR--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 1470-1610nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

5 618.00 Kč 

bez DPH

6 799.59 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-ER-EML-CWDM-CIS--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 1470-1610nm LC Duplex, PB 14dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

5 618.00 Kč 

bez DPH

6 799.59 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-ER-EML-CWDM-FUJ--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 1470-1610nm LC Duplex, PB 14dB, FUJITSU kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

5 618.00 Kč 

bez DPH

6 799.59 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-ER-EML-CWDM-HUA--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 1470-1610nm LC Duplex, PB 14dB, Huawei kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

5 618.00 Kč 

bez DPH

6 799.59 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-ER-EML-CWDM-JUN--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 1470-1610nm LC Duplex, PB 14dB, Juniper kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

5 618.00 Kč 

bez DPH

6 799.59 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-LR-DFB-CWDM-CIS--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, SM, 10km, DFB, 1270-1610nm, LC dup., PB 10dB, DMI , Cisco komp. ...

Výrobce

OEM transceivery

3 150.00 Kč 

bez DPH

3 813.32 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-ZR-DFB-CWDM-CIS--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, SM, 70km, DFB, 1270-1310nm,LC dup., PB 23dB, DMI , Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

9 806.00 Kč 

bez DPH

11 867.08 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-ZR-EML-CWDM-CIS--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ZR, SM, 70km, EML, 1470-1610nm, LC Duplex, PB 23dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

6 572.00 Kč 

bez DPH

7 953.93 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-ZR-EML-CWDM-HPA--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ZR, SM, 70km, EML, 1470-1610nm, LC Duplex, PB 23dB, HP kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

6 572.00 Kč 

bez DPH

7 953.93 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-ZR-EML-CWDM-HUA--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ZR, SM, 70km, EML, 1470-1610nm, LC Duplex, PB 23dB, Huawei kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

6 572.00 Kč 

bez DPH

7 953.93 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-ZR-EML-CWDM-JUN--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ZR, SM, 70km, EML, 1470-1610nm LC Duplex, PB 23dB, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

6 572.00 Kč 

bez DPH

7 953.93 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

XFP-ER-DFB-CWDM-JUN--33

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, SM, 40km, DFB, 1330nm,LC dup., PB 14dB, DMI , JUNIPER komp. ...

Výrobce

OEM transceivery

5 498.00 Kč 

bez DPH

6 654.39 Kč 

s DPH

 

varianty