MM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
11 produktů
1 stránka
 
 
Kód

XFP-LRM

XFP transceiver 10GBASE-LRM, MM, 300m OM1, 1310nm, SC Duplex, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

16 480.00 Kč 

bez DPH

19 940.80 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-SR-CIS

XFP transceiver 10GBASE-SR, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm LC Duplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 100.00 Kč 

bez DPH

1 331.00 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-SR-CIS-ASR

XFP transceiver 10GBASE-SR, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm LC Duplex, Cisco ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 100.00 Kč 

bez DPH

1 331.00 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-SR-DELL

XFP transceiver 10GBASE-SR, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm LC Duplex, DELL kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 100.00 Kč 

bez DPH

1 331.00 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-SR-AVA (AA1403005-E5 OEM)

XFP transceiver 10GBASE-SR, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm LC Duplex, AVAYA kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 100.00 Kč 

bez DPH

1 331.00 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-SR-DLINK

XFP transceiver 10GBASE-SR, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm LC Duplex, D-Link kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 100.00 Kč 

bez DPH

1 331.00 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-SR-HPA (JD117B OEM)

XFP transceiver 10GBASE-SR, MM, 26m, HP Compatible, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 100.00 Kč 

bez DPH

1 331.00 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-SR-HPE

XFP transceiver 10GBASE-SR, MM, 26m, HP Compatible, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

990.00 Kč 

bez DPH

1 197.90 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

XFP-SR-JUN

XFP transceiver 10GBASE-SR, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm LC Duplex, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 100.00 Kč 

bez DPH

1 331.00 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-SR-NOR

XFP transceiver 10GBASE-SR, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm LC Duplex, NORTEL kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 100.00 Kč 

bez DPH

1 331.00 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-SR-OPN (TRF2001EN-GA000)

XFP transceiver 10GBASE-SR, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm LC Duplex, DMI diagnostika, TRF2001EN-GA000 (Opnext Japonsko)...

Výrobce

OPNEXT

8 733.00 Kč 

bez DPH

10 566.93 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...