vše

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
101 produktů
7 stránek
 
 
Kód

FTLX1412D3BCL

XFP transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, original Finissar...

Výrobce

FINISAR

8 714.00 Kč 

bez DPH

10 545.76 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX4213M3BCL

XFP transceiver 10GBASE-120, SM, 120km, 1550nm, LC dup., PB 23dB (+2400ps/nm), DMI , Cisco komp. TDM CML, APD, Amplified non-FEC-ONLY 10.5Gb/s multi-rate transceiver, single mode, XFP footprint, 3.3/...

Výrobce

FINISAR

115 050.00 Kč 

bez DPH

139 212.32 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX6811MCCxx

XFP DWDM transceiver laditelný (tuneable) 10GBASE-ZR,SM,80km,50Ghz grid,pásmo C PB až 26dB,DMI vlnové délky (WL) se mění příkazy posílanými přes i2c, tak jak je definované v SFF-8477 - vyhodou je flex...

Výrobce

FINISAR

131 950.00 Kč 

bez DPH

159 661.32 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

FTLX6814MCCxx

XFP DWDM transceiver laditelný (tuneable) 10GBASE-ZR,SM,80km,100/50GHz grid,pásmo C PB až 26dB,DMI vlnové délky se mění příkazy posílanými přes i2c, tak jak je definované v SFF-8477 - vyhodou je flexi...

Výrobce

FINISAR

134 890.00 Kč 

bez DPH

163 218.72 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

QSFP-PLUS-CAGE-4x-TYCO

SFP-PLUS-CAGE - 4-portový slot pro transceivery QSFP+ včetně heatsink, výrobce TYCO, PN:1089E-756-1133...

Výrobce

OEM transceivery

1 576.00 Kč 

bez DPH

1 908.78 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CAGE

SFP-PLUS-CAGE - slot pro transceivery SFP+...

Výrobce

OEM transceivery

135.00 Kč 

bez DPH

165.17 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CAGE-4x-TYCO

SFP-PLUS-CAGE - 4-portový slot pro transceivery SFP+, výrobce TYCO, PN:1089E-787-1701...

Výrobce

OEM transceivery

578.00 Kč 

bez DPH

701.20 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ACTIVE-CABLE-CIS-1m

XFP aktivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes XFP sloty, 10Gbps multirate, 1m, Cisco komp....

Výrobce

OEM transceivery

3 573.00 Kč 

bez DPH

4 325.14 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ACTIVE-CABLE-CIS-2m

XFP aktivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes XFP sloty, 10Gbps multirate, 2m, Cisco komp....

Výrobce

OEM transceivery

4 697.00 Kč 

bez DPH

5 685.18 Kč 

s DPH

 
Kód

XA13AAZ5ZZJD

XFP-OA EDFA optický zesilovač, XFP,1.55um, +13dBm zesílení, LC/APC ...

Výrobce

FINISAR

44 090.00 Kč 

bez DPH

53 350.72 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ACTIVE-CABLE-CIS-3m

XFP aktivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes XFP sloty, 10Gbps multirate, 3m, Cisco komp....

Výrobce

OEM transceivery

4 375.00 Kč 

bez DPH

5 295.57 Kč 

s DPH

 
Kód

XA17AAZ5ZZJD

XFP-OA EDFA optický zesilovač, XFP,1.55um, +17dBm zesílení, LC/APC ...

Výrobce

FINISAR

47 140.00 Kč 

bez DPH

57 041.22 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ACTIVE-CABLE-CIS-5m

XFP aktivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes XFP sloty, 10Gbps multirate, 5m, Cisco komp....

Výrobce

OEM transceivery

5 018.00 Kč 

bez DPH

6 073.59 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-CAGE

XFP-CAGE - slot pro transceivery XFP...

Výrobce

OEM transceivery

491.00 Kč 

bez DPH

595.93 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ER-CIS

XFP transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, 1550nm LC Duplex, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 478.00 Kč 

bez DPH

4 210.20 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...