značkové

Značkové tranwsceivery originální či od HI-END výrobců jako jsou FINISAR, OCLARO, SMARTOPTICS, ...

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
62 produktů
5 stránek
 
 
Kód

CFP-LR4-100G-FTLC1181RDNA

CFP transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4 (103Gbps),SM,10km,(4x25G LAN WDM EML,4x25G PIN), 3,3V,24W,LC duplex,0 až 70°C,FINISAR...

Výrobce

FINISAR

168 340.00 Kč 

bez DPH

203 693.22 Kč 

s DPH

 
Kód

SO-SFP-1G-10G-SR

SFP+ transceiver 10GBASE-SR(10Gbps/ 1Gbps), MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI, SMARTOPTICS ORIGINÁL Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

SMARTOPTICS

1 417.00 Kč 

bez DPH

1 716.39 Kč 

s DPH

Promo akce

Kód

SO-SFP-8GFC-40D--xx

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 18dB (8Gbps), DMI diagnostika, certifikováno pro produkty Brocade...

Výrobce

SMARTOPTICS

57 740.00 Kč 

bez DPH

69 867.22 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

CFP-LR4-100G-FTLC1181RDNL

CFP transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4 (103Gbps),SM,10km,(4x25G LAN WDM EML,4x25G PIN), 3,3V,24W,LC duplex,0 až 70°C,FINISAR...

Výrobce

FINISAR

168 340.00 Kč 

bez DPH

203 693.22 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP-LR4-100G-FTLC1181RDNS

CFP transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4 (103Gbps),SM,10km,(4x25G LAN WDM EML,4x25G PIN), 3,3V,24W,SC duplex,0 až 70°C,FINISAR...

Výrobce

FINISAR

168 340.00 Kč 

bez DPH

203 693.22 Kč 

s DPH

 
Kód

X2-CX4-OPN (TRTC010EN-BM)

X2 transceiver 10GBASE-CX4, metalický, DMI diagnostika , TRTC010EN-BM (Opnext Japonsko)...

Výrobce

OPNEXT

8 202.00 Kč 

bez DPH

9 924.54 Kč 

s DPH

 
Kód

8G-ZR-CXX-BR1--XX

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1470-1610nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified...

Výrobce

SMARTOPTICS

62 310.00 Kč 

bez DPH

75 396.92 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

CFP-SR4-40G-FTLQ8181EBLM

CFP transceiver 40Gbps, 40GBASE-SR4 (41,2Gb),MM,100m přes OM3, 150m přes OM4, (4x10G Parallel VCSEL, 4x10G PIN), 3,3V,6W,MPO, 0 až 70°C, FINISAR...

Výrobce

FINISAR

43 950.00 Kč 

bez DPH

53 181.32 Kč 

s DPH

 
Kód

FCLF-8521-3

Obrázek transceiveru je orientační/ilustrativní, barva zámečku či popis na modulu na obrázku nemusí odpovídat skutečnosti - popisek pak odpovídá KNOWLEDGE BASE <a href="https://www.alternetiv...

Výrobce

FINISAR

2 967.00 Kč 

bez DPH

3 591.88 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

16G-ER-Dxxx-BR1

SFP+ DWDM transceiver 16Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, DMI , Brocade certifikováno...

Výrobce

SMARTOPTICS

66 220.00 Kč 

bez DPH

80 128.02 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

16G-ER-D240-BR1

SFP+ DWDM transceiver 16Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, 1558,17nm (C24), DMI , Brocade certifikováno...

Výrobce

SMARTOPTICS

66 220.00 Kč 

bez DPH

80 128.02 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

8G-ZR-C47-BR1--47

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1470nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified...

Výrobce

SMARTOPTICS

62 310.00 Kč 

bez DPH

75 396.92 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SO-SFP-10GE-LR10-Cxx

SFP+ CWDM transceiver 10Gbps, multirate, SM 10km, dostupné W/L 1270 až 1330nm, LC dup., PB 16dB, DMI diagnostika, certifikováno pro produkty Brocade...

Výrobce

SMARTOPTICS

19 280.00 Kč 

bez DPH

23 330.61 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

FCLF-8521P2BTL

Obrázek transceiveru je orientační/ilustrativní, barva zámečku či popis na modulu na obrázku nemusí odpovídat skutečnosti - popisek pak odpovídá KNOWLEDGE BASE <a href="https://www.alternetiv...

Výrobce

FINISAR

2 544.00 Kč 

bez DPH

3 080.06 Kč 

s DPH

 
Kód

SO-SFP-10GE-LR10-EML-Cxx

SFP+ CWDM transceiver 10Gbps, multirate, SM 10km, dostupné W/L 1350 až 1610nm, LC dup., PB 11dB, DMI diagnostika, certifikováno pro produkty Brocade...

Výrobce

SMARTOPTICS

38 360.00 Kč 

bez DPH

46 417.42 Kč 

s DPH

 

varianty

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...