0
Košík je prázdny
0

    Transceivery

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhl.

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
    1000 produktů
    67 stránek
     
     
    Kód

    SPM-31023C

    SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, 3COM kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    199.00 Kč 

    bez DPH

    240.79 Kč 

    s DPH

    Výprodej

    Kód

    SPS-3110CIS

    SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní doprodej - nahrazuje produkt SPS-3110WCIS...

    Výrobce

    OEM transceivery

    90.00 Kč 

    bez DPH

    108.90 Kč 

    s DPH

    Doprodej

    Kód

    SPS-3110CIS-SGMI

    SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm, LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, SGMII, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    189.00 Kč 

    bez DPH

    228.69 Kč 

    s DPH

    Doprodej

    Kód

    SFP100-V11ET-I

    SFP transceivery (1x pár) 100Mbps VDSL2, full duplex 100Mbps až na 400m (1x pár vodičů CAT5e) , Ethernet over VDSL2, industry level -40 až 75C...

    Výrobce

    OEM transceivery

    8 095.00 Kč 

    bez DPH

    9 794.95 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    SPB-3610CIS

    SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní doprodej, nahrazeno produktem SPB-3610WCIS...

    Výrobce

    OEM transceivery

    434.00 Kč 

    bez DPH

    525.14 Kč 

    s DPH

    Doprodej

    Kód

    SPB-3610CIS-SC

    SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    531.00 Kč 

    bez DPH

    642.51 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Kód

    SPB-3610JUN

    SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, JUNIPER kompatibiní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    265.00 Kč 

    bez DPH

    320.65 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Kód

    SPB-3610WCIS

    SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika ...

    Výrobce

    OEM transceivery

    265.00 Kč 

    bez DPH

    320.65 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    SPB-3610WCIS-HTR

    SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simp., -40 až 75°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika ...

    Výrobce

    OEM transceivery

    367.00 Kč 

    bez DPH

    444.07 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    SPB-3610WCIS-LANLITE

    SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika ...

    Výrobce

    OEM transceivery

    367.00 Kč 

    bez DPH

    444.07 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Kód

    SPB-3610WHPA (JD100A OEM)

    SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní, DMI diagnostika...

    Výrobce

    OEM transceivery

    367.00 Kč 

    bez DPH

    444.07 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    SPB-3610WHPE (J9100B OEM)

    SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní, DMI diagnostika...

    Výrobce

    OEM transceivery

    367.00 Kč 

    bez DPH

    444.07 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    SPB-3610WHPE-CUSTOM

    SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní - upravený firmware, modul se hlásí jak 1000BASE-LX, DMI diagnostika...

    Výrobce

    OEM transceivery

    367.00 Kč 

    bez DPH

    444.07 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    SPB-3620CIS

    SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX20, SM, 20km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní...

    Výrobce

    OEM transceivery

    265.00 Kč 

    bez DPH

    320.65 Kč 

    s DPH

    Doprodej

    Kód

    SPB-3620WALC

    SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX20, SM, 20km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, ALCATEL kompatibilní, DMI diagnostika ...

    Výrobce

    OEM transceivery

    265.00 Kč 

    bez DPH

    320.65 Kč 

    s DPH

     

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...