0
Košík je prázdny
0

    USCONEC

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhl.

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
    25 produktů
    2 stránky
     
     
    Kód

    OAD-MTP-MTP-SC-SIMPLEX-OEM

    Optická spojka/ adaptér/ coupling, MTP-MTP (až 12vláken v konektoru), SM/MM, černý, key-up, do SC simplex díry...

    Výrobce

    USCONEC

    250.00 Kč 

    bez DPH

    302.50 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-OM3-MTP/MTP-12f-CRS-01-USE

    Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička-samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 12vláken, překřížené, USConec ELITE zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 modu...

    Výrobce

    USCONEC

    2 591.00 Kč 

    bez DPH

    3 135.11 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-MTP-MALE-PIN-MMs-50x

    MTP male PIN assembly 50ks, balení pinů pro změnu MTP pohlaví ze samičky na samečka, pro MM konektory MTP řady STANDARD vhodný nástroj ulehčující instalaci male pinů pak zalistován pod kódem ONAO-MTP-...

    Výrobce

    USCONEC

    5 895.00 Kč 

    bez DPH

    7 132.95 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-MTP-MALE-PIN-MMe-SMs-50x

    MTP male PIN assembly 50ks, balení pinů pro změnu MTP pohlaví ze samičky na samečka, pro MM konektory MTP řady STANDARD a SM konektory MTP řady ELITE vhodný nástroj ulehčující instalaci male pinů pak ...

    Výrobce

    USCONEC

    3 676.00 Kč 

    bez DPH

    4 447.96 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-MTP-MALE-PIN-SMe-50x

    MTP male PIN assembly 50ks, balení pinů pro změnu MTP pohlaví ze samičky na samečka, pro SM konektory MTP řady ELITE vhodný nástroj ulehčující instalaci male pinů pak zalistován pod kódem ONAO-MTP-HOU...

    Výrobce

    USCONEC

    11 830.00 Kč 

    bez DPH

    14 314.30 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-OM3-MTP/MTP-12f-CRS-01-USS

    Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička-samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 12vláken, překřížené, USConec STANDARD zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 m...

    Výrobce

    USCONEC

    1 789.00 Kč 

    bez DPH

    2 164.69 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-OM3-MTP/MTP-12f-DIR-01-USE

    Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička - samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -35dB, 12 vláken, zapojení 1:1, USConec ELITE zapojení 1:1 (Type A)...

    Výrobce

    USCONEC

    2 591.00 Kč 

    bez DPH

    3 135.11 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-OM3-MTP/MTP-12f-DIR-01-USS

    Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička - samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -35dB, 12 vláken, zapojení 1:1, USConec standard zapojení 1:1 (Type A)...

    Výrobce

    USCONEC

    1 789.00 Kč 

    bez DPH

    2 164.69 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-OM3-MTP/MTP-24f-DIR-01-USE

    Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička - samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -35dB, 24 vláken, zapojení 1:1 (typ A), USConec ELITE ...

    Výrobce

    USCONEC

    4 798.00 Kč 

    bez DPH

    5 805.58 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-OM3-MTP/MTP-24f-DIR-01-USS

    Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička - samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -35dB, 24 vláken, zapojení 1:1 (typ A), USConec STANDARD ...

    Výrobce

    USCONEC

    3 317.00 Kč 

    bez DPH

    4 013.57 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    ONAC-IBC-9392-2,5mm

    Přípravek na čištění ferulí konektorů optických pigtailů IBC 9392, pro ferule 2,5mm, pigtaily se čistí bez demontáže z rozvaděče/ adaptéru, pro 500 čištění pro konektory samce i samičky (adaptéry)...

    Výrobce

    USCONEC

    1 294.00 Kč 

    bez DPH

    1 565.74 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Kód

    ONAC-IBC-9393-1,25mm

    Přípravek na čištění ferulí konektorů optických pigtailů IBC 9393, pro ferule 1,25mm, pigtaily se čistí bez demontáže z rozvaděče/ adaptéru pro konektory samce i samičky (adaptéry)...

    Výrobce

    USCONEC

    1 294.00 Kč 

    bez DPH

    1 565.74 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Kód

    OPA-OM3-PRIPLATEK-1m-MTP-12-US

    1m kabelu 12 vláken LSOH, MM OM3, pro kalkulaci optických USConec MTP patchcordů nestandartních délek...

    Výrobce

    USCONEC

    63.00 Kč 

    bez DPH

    76.23 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-OM3-PRIPLATEK-1m-MTP-24-US

    1m kabelu 24 vláken LSOH, MM OM3, pro kalkulaci optických USConec MTP patchcordů nestandartních délek...

    Výrobce

    USCONEC

    107.00 Kč 

    bez DPH

    129.47 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPA-SM-MTP/MTP-12f-CRS-01-USE

    Patchcord optický SM OS1 9/125, MPO APC-MPO APC (samička-samička), 1m, I/L 0,2dB, R/L -60dB, 12vláken, překřížený, originál USConec, řada konektorů ELITE zapojení překřížené (Type B) - pro propojení ...

    Výrobce

    USCONEC

    2 642.00 Kč 

    bez DPH

    3 196.82 Kč 

    s DPH

     

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...