Vlákno předřadné singlemode 1000m, konektory/ šlahouny 1m 1xSC/PC a 1xSC/APC, v kovovém kompaktním boxu

Vlákno předřadné singlemode 1000m, konektory/ šlahouny 1m 1xSC/PC a 1xSC/APC, v kovovém kompaktním boxu
 

Vlákno předřadné singlemode 1000m, konektory/ šlahouny 1m 1xSC/PC a 1xSC/APC, v kovovém kompaktním boxu

Vlákno předřadné singlemode 1000m, konektory/ šlahouny 1m, 1x SC/PC a 1x SC//APC šlahoun, v kovovém kompaktním boxu
Výrobce
FUTURA
Kód

OPRED-1000-OTDR-SM-SCcus-FUTUR

Náš kód
85807
Záruka
12 Měsíců
Dostupnost
7 471.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
9 040.03 Kč
Doporučená cena s DPH
0.10 Kč
Recyklační poplatek
Objednat

    Podrobnosti

    Předřadné vlákno se používá pro účely měření reflektometry (OTDR). Při měření má za úkol eliminaci mrtvé zóny za optickým zdrojem.

    Luxusní provedení s amrovanými šlahouny a celokovovým pouzdrem.

    Technické údaje:
    -Osazen Singlemodovými vlákny
    Délka vlákna: do 1000 m (tento konkrétní produkt pak 1000m)

    Na objednávku dodáme ve stejném provedení s jakýmikoliv konektory včetně E2000, jiné délky vlákna či s dalšími typy vláken  (SM G657, G655; MM OM1 až OM4)

    Odeslat dotaz

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Délka

    délka vlákna 1000m

    Konektory

    Typ broušení PC
    Typ konektoru SC

    Typ vlákna

    Typ vlákna upřesnění OS1 SM 9/125um

    Související dokumenty

    Podobné produkty

      Kód Název produktu Výrobce Dostupnost   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OPRED-300-OTDR-SM-E2/A-E2/A Vlákno předřadné singlemode 300m, konektory E2000/APC, v plastovém kufru NETOPTIC  
     
    6 658.00 Kč