konektory/ pigtaily

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
3 produkty
1 stránka
 
 
Kód

OKEPO-LC-MM-SIMP-3mm

Konektor optický epoxidový, LC/PC, MM, pro 2,5 - 3mm patchcordové kabely, 0,127um, šedý...

Výrobce

Optika pasivní

14.00 Kč 

bez DPH

16.94 Kč 

s DPH

Snížená cena

Kód

OKMG-FIC-LU-G-02

Beznástrojový optický gelový konektor FIC, pro mechanické zapojení, LC, OM1 62,5/125 multimode, univerzální pro vlákna 250 i 900µm, včetně 900µm trubičky 50cm (pro vlákna 250µm), včetně instalačního p...

Výrobce

THE FIBERS

99.00 Kč 

bez DPH

119.79 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

OKSP-ILS-LC-OM2-PC-2mm

Konektor optický SPLICE-ON, LC-PC, pro 2mm vlákna/ kabely, OM2 50/125 MM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

39.00 Kč 

bez DPH

47.19 Kč 

s DPH

Výprodej