mediakonvertory

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
23 produktů
2 stránky
 
 
Kód

FRM220-1000EDS

2x 1000/100/10 Mbps (RJ-45)/ 2x 1000Base-X SFP(LC), dvouportový mediakonvertor/switch s SFP slotem řady FRM220, nemá IN-BAND management, lze řídit pouze v centrálním šasi...

Výrobce

CTC UNION

1 750.00 Kč 

bez DPH

2 119.56 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

MS416107

...

Výrobce

MICROSENS

2 900.00 Kč 

bez DPH

3 511.06 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

MS417001

...

Výrobce

MICROSENS

1 350.00 Kč 

bez DPH

1 635.56 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C1002S1SC-20-A1310

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX řady ZCOMAX AK, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V kompatibilní s šasi ZX-AK-R...

Výrobce

ZCOMAX

350.00 Kč 

bez DPH

425.56 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

FRM220-10/100 I-SC20A-CH01-AC

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND management, funguje pouze oproti typu B, vč...

Výrobce

CTC UNION

999.00 Kč 

bez DPH

1 210.85 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

PHB-200-AC

Media konvertor multiport s SFP sloty řady PHB,20x 100/1000Mbps(RJ-45)/ 20x 100/1000BASE-X SFP, management přes konzoli (DB9), 19" 1U, podpora DMI ...

Výrobce

CTC UNION

17 500.00 Kč 

bez DPH

21 177.06 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C100P1SC-20-A1310-BLACK

Media konvertor designový100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1550nm (typ A), včetně externího DC zdroje, plastový, černý...

Výrobce

ZCOMAX

350.00 Kč 

bez DPH

425.56 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C100P1SC-20-A1550-BLACK

Media konvertor designový 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/ Rx1310nm (typ A), včetně externího DC zdroje, plastový, černý...

Výrobce

ZCOMAX

750.00 Kč 

bez DPH

909.56 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

FRM220-1000ES-2F

Mediakonvertor/switch 1Gbps s SFP sloty řady FRM220,1000BASE-X SFP/ 1000BASE-X SFP, nemá IN-BAND management, lze řídit pouze v centrálním šasi...

Výrobce

CTC UNION

1 199.00 Kč 

bez DPH

1 452.85 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

FRM220-10/100A-SC002-CH01-DC

Media konvertor přepínač řady FRM220, 2x 10/100Mbps(RJ-45) + 1x 100BASE-FX, MM 2km, SC Duplex, OAM/ IP IN-BAND management, včetně STAND ALONE šasi DC...

Výrobce

CTC UNION

1 950.00 Kč 

bez DPH

2 359.50 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

ZX-AK-FS2SC-20T

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC...

Výrobce

ZCOMAX

1 379.00 Kč 

bez DPH

1 670.65 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000-4VW

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 4x 10/100Mbps RJ45, 2x RJ11 VOIP port., 1x USB !na poptávku lze nabídnout i verzi s 1000/100/10Mbps porty!...

Výrobce

ZCOMAX

249.00 Kč 

bez DPH

303.35 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C1002-WM-SM20

Media konvertor na zeď 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX řady ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310/RX1310nm neřiditelný napájení přes přiložený externí zdroj AC2...

Výrobce

ZCOMAX

517.00 Kč 

bez DPH

627.63 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C1002-WM-SM20-WDM31

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX na zeď řady ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode WDM, 20km, SC simplex, Tx1310/ RX1550nm neřiditelný napájení přes externí přiložený zdr...

Výrobce

ZCOMAX

517.00 Kč 

bez DPH

627.63 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

FMC-1800-AC

Media konvertor multiport s SFP sloty řady PHB,18x 100/1000Mbps(RJ-45)/ 18x 100/1000BASE-X SFP, řiditelné (WEB, TELNET, SNMP, console, USB), 19" 1U, AC ...

Výrobce

CTC UNION

17 500.00 Kč 

bez DPH

21 177.06 Kč 

s DPH