mediakonvertory

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
28 produktů
2 stránky
 
 
Kód

FRM220-10/100 I-SC002

10/100 Base-TX/FX Media konvertor řady FRM220, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné instalovat do šasi FRM220-CH01...

Výrobce

CTC UNION optika

990.00 Kč 

bez DPH

1 199.72 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

MS416107

...

Výrobce

MICROSENS

2 900.00 Kč 

bez DPH

3 510.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

MS417001

...

Výrobce

MICROSENS

1 350.00 Kč 

bez DPH

1 635.32 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

FRM220-1000ES-2F

Mediakonvertor/switch 1Gbps s SFP sloty řady FRM220,1000BASE-X SFP/ 1000BASE-X SFP, nemá IN-BAND management, lze řídit pouze v centrálním šasi...

Výrobce

CTC UNION optika

1 199.00 Kč 

bez DPH

1 452.61 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-R14-1-AC

14-Slotové šasi pro media KONVERTORY řady ZCOMAX AK, 1x AC 220V...

Výrobce

ZCOMAX

2 075.00 Kč 

bez DPH

2 512.57 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C1002S1SC-20-A1310

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX řady ZCOMAX AK, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V kompatibilní s šasi ZX-AK-R...

Výrobce

ZCOMAX

570.00 Kč 

bez DPH

691.52 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

FRM220-10/100 I-SC20A-CH01-AC

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND management, funguje pouze oproti typu B, vč...

Výrobce

CTC UNION optika

999.00 Kč 

bez DPH

1 210.61 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

PHB-200-AC

Media konvertor multiport s SFP sloty řady PHB,20x 100/1000Mbps(RJ-45)/ 20x 100/1000BASE-X SFP, management přes konzoli (DB9), 19" 1U, podpora DMI ...

Výrobce

CTC UNION optika

17 500.00 Kč 

bez DPH

21 176.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C100P1SC-20-A1310-BLACK

Media konvertor designový100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1550nm (typ A), včetně externího DC zdroje, plastový, černý...

Výrobce

ZCOMAX

350.00 Kč 

bez DPH

425.32 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C100P1SC-20-A1550-BLACK

Media konvertor designový 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/ Rx1310nm (typ A), včetně externího DC zdroje, plastový, černý...

Výrobce

ZCOMAX

750.00 Kč 

bez DPH

909.32 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

ZX-AK-FS2SC-20T

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC...

Výrobce

ZCOMAX

1 264.00 Kč 

bez DPH

1 531.26 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000-4VW

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 4x 10/100Mbps RJ45, 2x RJ11 VOIP port., 1x USB !na poptávku lze nabídnout i verzi s 1000/100/10Mbps porty!...

Výrobce

ZCOMAX

1 200.00 Kč 

bez DPH

1 453.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C1002-WM-SM20

Media konvertor na zeď 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX řady ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310/RX1310nm neřiditelný napájení přes přiložený externí zdroj AC2...

Výrobce

ZCOMAX

474.00 Kč 

bez DPH

575.36 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C1002-WM-SM20-WDM31

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX na zeď řady ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode WDM, 20km, SC simplex, Tx1310/ RX1550nm neřiditelný napájení přes externí přiložený zdr...

Výrobce

ZCOMAX

474.00 Kč 

bez DPH

575.36 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

FRM220-CH01-USED

1 slotové šasi pro mediakonvertory řady FRM220, DC-in 12V + AC 220V externí zdroj, dohled nad teplotou, napájením a aktivitou metalické i opt. části, bandwith management s granularitou 64kb, upstream ...

Výrobce

CTC UNION optika

Vaše cena bez DPH

1.82 Kč 

s DPH

Použité zboží

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...