ostatní

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

OKSNP-CABLE-GUIDE

Pomocná úchytka se samolepkou pro organizaci SAMSUNG FTTX DROP kabelu 3mm...

Výrobce

Optika pasivní

3.50 Kč 

bez DPH

4.23 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OKSNP-CLAMP-HOOK

Originální ocelové oko/držák + kroucený hřebík pro uchycení FISH-CLAMP úchytky, pro přibití do dřevěného sloupu...

Výrobce

Optika pasivní

1.90 Kč 

bez DPH

2.30 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OKSNP-ADSS-CLAMP-ACADSS14

Kabelová kotva ADSS14 pro ADSS optické kabely, délka závěsu 500mm, pro kabely d13-16mm, pro kratší převěsy, váha 400g pro dlouhé převěsy doporučujeme používat robustnější opletové kotvení GSHS (průběž...

Výrobce

TELENCO

170.00 Kč 

bez DPH

205.70 Kč 

s DPH

 
Kód

OSPL-1x08-250-2m-sat-KR

PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x8, vlákna 900µm 2m, max. I/L 10,7dB, R/L 55dB rozměry 4x7x55mm, 1x SC APC konektor !obrázek je pouze ilustrační, konektory nemusí odpovídat popisku! ...

Výrobce

VISSEM

315.00 Kč 

bez DPH

381.15 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

OKSNP-ADSS-CLAMP-100m

Kotvící svorka/ úchytka/ kotva opletová pro ADSS kabely, pro kabely d10,5-11,5mm, pro převěsy do 100m ...

Výrobce

Optika pasivní

199.00 Kč 

bez DPH

240.79 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

OKSNP-ADSS-CLAMP-160m

Kotvící svorka/ úchytka/ kotva opletová pro ADSS kabely, pro kabely d10,5-11,5mm, pro převěsy do 100m ...

Výrobce

TELENCO

407.00 Kč 

bez DPH

492.47 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OAT-POFA-MF-ST-S05-MM1

Článek útlumový ST/UPC, MM 62,5/125, samec-samička, operační rozsah 850-1310nm, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem...

Výrobce

Optika pasivní

150.00 Kč 

bez DPH

181.50 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OSV-SWIFT-K7-SET-BAZAR

Svářecí set ILSINTECH SWIFT K7, 2,5.generace svářečky 3D (IPAS systém) z Koreji, zmenšená, odlehčená, v odolném provedení (IPX2 a IP5X) ,včet. lámačky SWIFT CI-03B, dotyk. výklopný display, dvojitá pí...

Výrobce

ILSINTECH

43 000.00 Kč 

bez DPH

52 030.00 Kč 

s DPH

Použité zboží

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...