patchcordy

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
11 produktů
1 stránka
 
 
Kód

OPA-62-E2/SC-1D-RM

Patchcord multimode OM1 62,5/125, E2000-SC, 1m, LSOH modrý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory R&M + TYCO (AMP)...

Výrobce

R&M optika

199.00 Kč 

bez DPH

240.79 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OPA-62-E2/ST-1D-RM

Patchcord multimode OM1 62,5/125, E2000-ST, 1m, LSOH modrý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory R&M + TYCO (AMP)...

Výrobce

R&M optika

199.00 Kč 

bez DPH

240.79 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OPA-9-ST/ST-2D-AMP

Patchcord singlemode OS1 9/125, ST-ST, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -50dB, konektory TYCO (AMP)...

Výrobce

AMP

203.00 Kč 

bez DPH

245.63 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OPA-9-ST/ST-2S-AMP

Patchcord singlemode OS1 9/125, ST-ST, 2m, LSOH žlutý simplex 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -50dB, konektory TYCO (AMP)...

Výrobce

AMP

59.00 Kč 

bez DPH

71.39 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OPA-9-SC/SC-2D-ABOOT-SK

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -50dB, SENKO, Made-in-Japan...

Výrobce

SENKO

176.00 Kč 

bez DPH

212.96 Kč 

s DPH

Zajímavý produkt

Kód

OPA-9-LC/SC-2D-ABOOT-SK

Patchcord singlemode OS1 9/125, LC/PC-SC/PC (Angled boot), 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -50dB, SENKO Made-in-Japan...

Výrobce

SENKO

210.00 Kč 

bez DPH

254.10 Kč 

s DPH

Promo akce

Kód

OPA-9-SC/SC-1D-ABOOT-SK

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -50dB, SENKO, Made-in-Japan...

Výrobce

SENKO

149.00 Kč 

bez DPH

180.29 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OPAC-50-SC/SC-2D-AMP

Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině - USCONEC – americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy, kompletace a měření CZ, Švýcarsko či Čína, lze kustomiz...

Výrobce

AMP

380.00 Kč 

bez DPH

459.80 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OPA-62-LC/SC-1D-ZX

Patchcord optický MM OM1 62,5/125, LC-SC, 1m, LSOH modrý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

70.00 Kč 

bez DPH

84.70 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OPA-9-LC/SC-1D-ABOOT-SK

Patchcord singlemode OS1 9/125, LC/PC-SC/PC (Angled boot), 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -50dB, SENKO Made-in-Japan...

Výrobce

SENKO

201.00 Kč 

bez DPH

243.21 Kč 

s DPH

Promo akce

Kód

OPA-62-E2/LC-2D-RM

Patchcord multimode OM1 62,5/125, E2000-LC, 2m, LSOH modrý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory R&M + TYCO (AMP)...

Výrobce

R&M optika

199.00 Kč 

bez DPH

240.79 Kč 

s DPH

Výprodej

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...