přepínače

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
11 produktů
1 stránka
 
 
Kód

MS655201

Entry line IDUSTRIAL přepínač 4x 10/100/1000BaseTX, 1x SFP slot 1Gbps, -10 až 60C...

Výrobce

MICROSENS

2 450.00 Kč 

bez DPH

2 966.32 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

MS655210

Industrial Gigabit Ethernet Switch, Entry Line, 6x 10/100/1000Base-T, 2x10/100/1000Base-T or 2x SFP Port, -10 až 60C...

Výrobce

MICROSENS

2 300.00 Kč 

bez DPH

2 784.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-PE104T

Přepínač PoE 100Mbps neřiditelný, 5x RJ-45, 4x s PoE dle 802.3at, 25W na port (dodávaný zdroj = 96W, 48V/2A)...

Výrobce

ZCOMAX

840.00 Kč 

bez DPH

1 018.22 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-PE104GT

Přepínač PoE 1Gbps neřiditelný, 5x RJ-45 (10/100/1000Mbps), 4x s PoE dle 802.3at, 25W na port (dodávaný zdroj = 96W, 48V/2A)...

Výrobce

ZCOMAX

1 099.00 Kč 

bez DPH

1 331.61 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G12MCSFP-T

Optický přepínač industry DIN, 2x RJ45 port 1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP slot), -40 až 80C, napájení přes svorkovnici 12-48V DC, neřiditelný, bez napájecího zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

1 426.00 Kč 

bez DPH

1 727.28 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-IS1G8FSFP-PSE

Přepínač industry DIN PoE+ neřiditelný,1x 100/1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP), 8x 100BASE-TX s PoE+ dle 802.3af/at, 30W na port , externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a držáku na DIN liš...

Výrobce

ZCOMAX

5 159.00 Kč 

bez DPH

6 244.20 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-SW8208SFP

Optický přepínač 10portů, 8x SFP slot 1Gbps + 2x RJ45 port 100/1000Mbps...

Výrobce

ZCOMAX

3 600.00 Kč 

bez DPH

4 357.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-S5510-10TS

Přepínač průmyslový PoE+ neřid., 2x SFP slot 1Gb + 8x RJ-45 10/100/1000Mbps s PoE 802.3af/at, 30W na port (rezerva min 72W), interní zdroj AC 100-240V, včetně AC kabelu, -20 až 60C řiditelná varianta ...

Výrobce

ZCOMAX

3 100.00 Kč 

bez DPH

3 752.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-IS1G8FSFP-PSE-USED

Přepínač PoE neřiditelný,1x RJ-45, 1x SFP 1Gb, 8x 100Mb RJ-45 s PoE+ dle 802.3af/at, 30W na port , externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a držáku na DIN lištu...

Výrobce

ZCOMAX

Vaše cena bez DPH

1.82 Kč 

s DPH

Použité zboží

 
Kód

ZX-AK-RC-F12FEM2SC-2

Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C včetně externího zdroje AC220V na DC 5V (1A)...

Výrobce

ZCOMAX

513.00 Kč 

bez DPH

622.55 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-SG24S1SC-2XSFP

Optický přepínač 6portů, 2x 1Gbps SFP slot + 4x RJ45 port 100/1000Mbps, externí DC zdroj...

Výrobce

ZCOMAX

1 125.00 Kč 

bez DPH

1 363.07 Kč 

s DPH

Výprodej

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...