transceivery

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
11 produktů
1 stránka
 
 
Kód

GBB-7500

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 300/500m, TX 1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

590.00 Kč 

bez DPH

715.72 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

QSFP28-IR4-PSM-100G

QSFP28 transceiver 100GBASE-IR4 PSM, SM,1310nm, 2km, 3,3V ,MPO, 0 až 70°C, DDM • 4x25Gbps 1310nm DFB transmitter • 4x25Gbps PIN photo-detector...

Výrobce

OEM transceivery

9 158.00 Kč 

bez DPH

11 083.00 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SFP-PLUS-ER-DWDM-JUN--37

SFP+ DWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, C37 1547,72nm, PB 15dB, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

5 410.00 Kč 

bez DPH

6 547.91 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-BRO--41

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM 10km, DBF, 1410nm, LC Duplex, DMI , PB 10dB, DELL-Brocade kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

1 828.00 Kč 

bez DPH

2 213.70 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SFPP30-00.5

SFP+ metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, až 10Gbps, délka 0,5m...

Výrobce

SIEMON

190.00 Kč 

bez DPH

231.72 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

XFP-ER-EML-DWDM-CIS--26-USED

SLEVA!! XFP DWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, SM, 40km, DWDM kanál C26 (1556,55nm),LC duplex, PB 15dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika Použité zboží, drobné škrábance, 24měsíců záruka...

Výrobce

OEM transceivery

4 800.00 Kč 

bez DPH

5 809.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SPS-3110CIS-SGMI

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm, LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, SGMII, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

189.00 Kč 

bez DPH

230.51 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

SFP-PLUS-ZRfc-EML-CWDM-DEL--47

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM 70km, EML, 1470nm, LC dup., PB 24dB, DMI, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 857.00 Kč 

bez DPH

7 088.78 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

GBB-7400

GBIC WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 300/500m, TX 1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

590.00 Kč 

bez DPH

715.72 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-BRO--39

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM 10km, DBF, 1390nm, LC Duplex, DMI , PB 10dB, DELL-Brocade kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

1 828.00 Kč 

bez DPH

2 213.70 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-RW--35

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 20km, DBF, 1330nm, LC Duplex, PB 15dB, DELL kompatibilní, DMI diagnostika !!U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 nižší, moduly 35 až 61 jsou pak dražší...

Výrobce

OEM transceivery

2 767.00 Kč 

bez DPH

3 349.88 Kč 

s DPH

Výprodej