transceivery

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
12 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SPS-3110CIS-SGMI

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-LX10, SM, 10km, 1310nm, LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, SGMII, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

189.00 Kč 

bez DPH

230.51 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

SFP-PLUS-ZR-DWDM-CIS--51

SFP+ DWDM transceiver 10GBASE-ZR/EW, multirate, SM, 80km, 50/100Ghz GRID, C53, 1535,04nm, PB 24dB, DMI , Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 487.00 Kč 

bez DPH

5 431.08 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SFP-PLUS-ZRfc-EML-CWDM-DEL--47

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM 70km, EML, 1470nm, LC dup., PB 24dB, DMI, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

6 222.00 Kč 

bez DPH

7 530.43 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-BRO--41

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM 10km, DBF, 1410nm, LC Duplex, DMI , PB 10dB, DELL-Brocade kompatibilní, DMI diagnostika !!U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 nižší, moduly 35 až 61 jsou pa...

Výrobce

OEM transceivery

1 448.00 Kč 

bez DPH

1 753.90 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SFP-PLUS-ER-EML-CWDM-HPE--47

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 40km, EML, 1470nm, LC Duplex, PB 14dB, HP E kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

4 546.00 Kč 

bez DPH

5 502.47 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

XFP-ER-EML-DWDM-CIS--26-USED

SLEVA!! XFP DWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, SM, 40km, DWDM kanál C26 (1556,55nm),LC duplex, PB 15dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika Použité zboží, drobné škrábance, 24měsíců záruka...

Výrobce

OEM transceivery

4 800.00 Kč 

bez DPH

5 809.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

CFP-to-QSFP28-100G-ASR

CFP konvertor na QSFP+ 28, 100Gbps, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

9 750.00 Kč 

bez DPH

11 797.50 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SFP-PLUS-ER-DWDM-JUN--37

SFP+ DWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, pásmo C, C37 1547,72nm, PB 15dB, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

3 637.00 Kč 

bez DPH

4 402.58 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SFP-PLUS-ZR-DWDM-HPA--57

SFP+ DWDM transceiver 10GBASE-ZR/EW, multirate, SM, 80km, 50/100Ghz GRID, C57, 1531,90nm, PB 24dB, DMI , HPA komp....

Výrobce

OEM transceivery

4 487.00 Kč 

bez DPH

5 431.08 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

QSFP28-IR4-PSM-100G

QSFP28 transceiver 100GBASE-IR4 PSM, SM,1310nm, 2km, 3,3V ,MPO, 0 až 70°C, DDM • 4x25Gbps 1310nm DFB transmitter • 4x25Gbps PIN photo-detector...

Výrobce

OEM transceivery

8 421.00 Kč 

bez DPH

10 191.23 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-BRO--39

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM 10km, DBF, 1390nm, LC Duplex, DMI , PB 10dB, DELL-Brocade kompatibilní, DMI diagnostika !!U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 nižší, moduly 35 až 61 jsou pa...

Výrobce

OEM transceivery

1 448.00 Kč 

bez DPH

1 753.90 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-RW--35

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 20km, DBF, 1330nm, LC Duplex, PB 15dB, DELL kompatibilní, DMI diagnostika !!U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 nižší, moduly 35 až 61 jsou pak dražší...

Výrobce

OEM transceivery

3 754.00 Kč 

bez DPH

4 544.16 Kč 

s DPH

Výprodej

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...