WatchGuard AuthPoint - 3 letá licence pro 251 až 500 uživatelů

WatchGuard AuthPoint - 3 letá licence pro 251 až 500 uživatelů
 

WatchGuard AuthPoint - 3 letá licence pro 251 až 500 uživatelů

Výrobce
WATCHGUARD
Kód

WGATH30403

Náš kód
97850
Záruka
36 Měsíců
Dostupnost
Vaše cena bez DPH

  Podrobnosti

  Multifaktorová autentizace, aneb když se heslo stane nejslabším článkem řetězce. Určitě to znáte – uživatelé si nastaví stupidní hesla do firemních služeb, které lze snadno prolomit slovníkovým útokem, nebo ještě lépe – použijí toto heslo hned rovnou pro několik služeb najednou. Jak se zachránít? Jedním z možných řešení je využívat např. SSO autentizaci pro všechny služby přes jeden login/heslo, samozřejmě s využitím vícefaktorové autentizace. Tj. k jménu a heslu požadovat např. časově omezený číselný token, který se po pokusu o přihlášení zobrazí uživateli na telefonu, nebo kombinovat s otiskem prstu, jednorázovým heslem, skenem tváře či nutností naskenování QR kódu na obrazovce počítače.
  WatchGuard Authpoint je další ze služeb, které nejsou primárně závislé na UTM boxu jako takovém, ale běží v rámci platformy WatchGuard Cloud, tj. doplňují již existující cloudové služby TDR, WiFi, DNSWatch.

  Jak to celé funguje? Základem je tedy WG Cloud, tedy spíše váš AuthPoint účet se kterým integrujete váš lokální Radius/AD, komunikace probíhá přes nainstalovanou Gateway (na lokálním PC či přímo serveru/řadiči). Gateway pak slouží jako lokální Radius proxy, tj. v případě požadavku od klienta na ověření probíhá komunikace přes Gateway na Cloud, ten se dále opět přes Gateway dotazuje lokálního Radius serveru na věrohodnost přihlašovacích údajů a nadále cloud pokračuje v dalších faktorech ověření s koncovým klientem (otisk prstu, pin, QR kód).
  Službu je opět možné integrovat jak se samotnými stanicemi a prostředky v rámci sítě, tak samozřejmě i s dalšími cloudovými službami.

  Licencování AuthPoint systému je řešeno licencí per user v délce trvání 1 nebo 3 roky, partneři mají možnost koupit zvýhodněné licence pro vlastní použití.

  Odeslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

  Popis závady
  Váš e-mail
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Licence

  Doba trvání licence 1 rok
  Typ licence WatchGuard AuthPoint

  Produktová řada

  Rodina produktů (Watchguard) AuthPoint

  Související dokumenty