WatchGuard Firebox M4600 sekundární High Availability box s 1 letou licencí Standard Support

WatchGuard Firebox M4600 sekundární High Availability box s 1 letou licencí Standard Support
 

WatchGuard Firebox M4600 sekundární High Availability box s 1 letou licencí Standard Support

Výrobce
WATCHGUARD
Kód
WG460071
Náš kód
53130
Záruka
12 Měsíců
Vaše cena bez DPH

  Podrobnosti

  WatchGuard Firebox M4600 – až 40 Gbps Firewall, 10 Gbps VPN,  8 Gbps UTM; základní portace - 8xGbE, jsou dostupné rozšřující moduly; VPN licence: 5000 BOVPN, 10000 IPSec/SSL tunelů; redundantní napájení

  Položka obsahuje: HA zařízení (musí být aktivováno na stejném účtu jako primární zařízení stejného modelu).

  Výhodou prvků Watchguard je vlastní operační systém FireWare, který je společný jak pro základní UTM boxy, tak i pro větší zařízení, o kterých se občas mluví jako o Next Generation Firewallech. Napříč portfoliem je dostupná stejná funkcionalita. Operační systém Fireware je ojedinělý i v oblasti integrace špičkových, již existujících a trhem velmi dobře prověřených, řešení renomovaných výrobců jako jsou AVG, Websense, Cyren, Trend Micro, Kaspersky, LastLine a Sophos.

  V rámci operačního systému jsou integrovány moduly pro inspekci provozu na bázi IPS signatur (ochrana před backdoor spyware, SQL injection, cross-site scripting), systém aplikačního rozpoznávání a kontroly (databáze čítající více než 1800 web a business aplikací s detailní kategorizací včetně integrovaného modulu pro sociální sítě), nástroj webové a kontextové ochrany WebBlocker (filtrování na bázi obsahu a listovaných URL adres včetně jejich detailní kategorizace a možnosti blokovat dle souhrnných politik) v kombinaci s ochranou na bázi reputace navštěvovaných stránek (cloudová služba), antivirová ochrana z perimetru sítě (rozpoznávání a blokace spyware, virů, trojanů, červů a ochrana před kombinovanými hrozbami) kombinovaná s cloud nástrojem pro sandboxing, dále antispamová ochrana spamBlocker kombinující on-site a cloudové prostředky (Recurrent Pattern Detection). Watchguard bude brzy nabízet v kombinaci s UTM boxy i systém end point ochrany zamezující vynášení dat, která bude vycházet z nedávno proběhnuvší akvizice části společnosti HawkEye-G, jež je velmi dobře známá mezi profesionálními end point systémy. Nástroj Network Discovery je schopen zobrazit topologii sítě a připojené klienty pomocí uzlových grafů včetně detailních informací o nalezených zařízeních.

  Výstup za síťový provoz, logování, reporty, poznatky z bezpečnostních modulů a z probíhající forenzní analýzy provozu je následně reportován do separátního analytického nástroje Dimension, který kombinuje s důkladnou aplikační vizibilitou i možnost centralizované správy a provisioningu. Dimension je zdarma dostupný jako software pro desktop či jako virtuální server, pro možnost přímého vstupování do konfigurace lokálního UTM (pomocí nástroje Dimension) je potřeba příslušná licence na UTM.

   Vlastnosti UTM řešení Firebox M/T (M = rackmount, T = tabletop):
  • Gateway Antivirus: Poskytovatelem signatur je společnost BitDefender, modul nabízí ochranu před spyware, viry, trojany, a jinými hrozbami. Skenuje většinu známých protokolů, především pak HTTP, HTTPS, FTP, TCP, SMTP, POP3. Spolupracuje s modulem APT pro okamžitou ochranu i před ještě neznámými hrozbami.
  • URL filtr (modul Web Blocker): URL engine od Websense, kontextová a URL ochrana, reporting a blokace. Pravidla je možné vytvářet a aplikovat na specifické uživatele/skupiny/domény a upravovat vzhledem k restrikci na denní dobu, produktivitu práce a legálnost obsahu navštěvovaných stránek.
  • Antispam: Modul využívá technologii Recurrent Pattern Detection od Sirene (dříve Commtouch), blokuje spam na základě jazyku, formátu, konkrétního obsahu a dokonce i obrázkových patternů. Identifikace virálního a reklamního obsahu. Přílohy a obsah mailu dále skenován na přítomnost spyware a virů.
  • IPS: Poskytovatelem signatur je TrendMicro. Detekuje nežádoucí provoz v rámci sítě (za firewallem, na první pohled se může zdát legitimní), provoz skenován na IPS a aplikační signatury v reálném čase.
  • Aplikační kontrola: Poskytovatelem aplikačních signatur je TrendMicro, které jsou kombinovány s behaviorální analýzou s rozpoznáváním i enkryptovaného aplikačního provozu. V rámci přehledné kategorizace je začlěněno více než 1800 aplikací (včetně webových nástrojů), nad aplikačním provozem je možné aplikovat politiky pro kontrolu (jen reporting), restrikce (částečné omezení chodu aplikace) či přímo blokovat konkrétní provoz, pravidla je možné definovat pro uživatele, skupiny, role či k časovým rýmcům.
  • Data Loss Prevention: Poskytovatelem systému je Sophos. Ochrana před chtěným i nechtěným vynášením citlivých dat ze společnosti. Parsuje obsah z textu, dokumentů a jiných souborů (přes 30 typů souborů, včetně PDF, Word, Excel, Visio, PowerPoint, ...) na definované senzitivní fráze/slova, které jsou zasílány mailem, na FTP či nahrávány na web.
  • APT Blocker: Modul poskytován společností LastLine. Ochrana v reálném čase před ""zero-hour"" útoky (ty co ještě nesjou součástí signatur), jedná se o cloudovou službu externího sandboxingu emulující běžná uživatelské zařízení a na nich testující potenciální nebezpečnost zachyceného malware.
  • Threat Detection and Response: Cloudová služba je navržena jako nástroj minimalizující následky narušení či průniků do sítě (proaktivní ochrana před zneužitím stanic) sběrem forenzních dat z koncových stanic a UTM v síti (stahované soubory, přílohy, stav OS, obsah paměti a schránky, systémové procesy, klíče v registru) s přehledným bodovaným výstupem za jednotlivé hrozby. Pro svůj chod využívá TDR klientský senzor - aplikace běžící na pozadí systému koncových stanic.
  • RED (Reputation Enabled Defense): Automatické vyhodnocování reputace URL adres a web serverů, jedná se o cloudovou službu - anonymní reputace je vyhodnocována na bázi klientských zařízení. od SW 11.11 je součástí i IP-based detekce botnetů jež poskytuje Kaspersky Lab.
  • VPN: Zařízení podporují SSL/IPSec/L2PT tunely. Jak pro klientský přístup, tak pro Site-to-Site propoje a VPN pro pobočkové sítě s velmi jednoduchou konfigurací. Možné enkrypce: DES, 3DES, AES 128-, 192-, 256-bit.
  • Network Discovery: Modul je součástí UTM, jedná se o sofistikovaný sken sítě jehož výstupem je uzlová mapa zařízení v síti, otevřené porty a obecné informace o síťovém prostředí, kde je UTM nasazeno.
  • FireClient: MDM klient pro mobilní zařízení iOS/Androind, autentizace v síti včetně možnosti užití pro připojení do WiFi. Součástí je i sken zařízení pro možnost párovat zařízení s definovanými politikami.
  • Autentifikace: Radius, LDAP, MS-AD, VASCO, RSA SecurID, interní databáze, Duo, SMS kódy. Podporován je client-less i client-based SSO (single sign on) na zařízeních Windows, MAC OSX, iOS/Androind a pro terminálové služby.
  i>

  Odeslat dotaz

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

  Popis závady
  Váš e-mail

  Parametry

  Bezpečnostní vlastnosti

  Failover VPN/Multi-WAN (včetně loadbalancingu)
  Limit autentifikovaných uživatelů Nelimitováno
  Počet BOVPN tunelů 5000
  Počet Mobile IPSec VPN tunelů 10000
  Počet Mobile SSL/L2TP VPN tunelů 10000
  Počet nových spojení za sekundu 160000
  Počet souběžných spojení 7500000

  Management

  Funkce bezdrátového kontroléru ano
  Maximální počet spravovaných AP 100

  Produktová řada/skupina

  Rodina produktů (Watchguard) Firebox M4600

  Propustnost

  Antivirus 9 Gbps
  Celková UTM propustnost 8 Gbps
  Firewall 40 Gbps
  Intrusion Prevention Systém (IPS) 13 Gbps
  VPN 10 Gbps

  Rozhraní

  Celkový počet rozhraní 8x10/100/1000 + 2 rozšiřující moduly
  Integrované WLAN rozhraní ne
  Počet 10G SFP portů 0
  Počet 1G SFP portů 0
  Počet I/O rozhraní 1 Serial / 2 USB
  Počet PoE portů 0
  xDSL 0

  Síťové vlastnosti

  LACP Ano (dynamic, static, active/backup)
  NAT Static, dynamic, 1:1, IPSec traversal, policy-based PAT
  Počet VLAN 1000
  Shaping a QoS 8 front, DiffServ, Load balancing
  Směrovací protokoly BGP, OSPF, RIPv1,2, Policy-based routing

  Typ produktu

  Typ produktu (Bezpečnost) UTM zařízení

  Další vlastnosti

  Vysoká dostupnost active-passive, active-active (mimo wireless modely)

  Související produkty

    Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
  Porovnat WG460181 WatchGuard Network Discovery - 1 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG8587 Cable Kit for Firebox M WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG8585 Transceiver 1Gb Short-Range SFP for WatchGuard Firebox M WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG8583 Transceiver 10Gb Short-Range SFP+ for WatchGuard Firebox M WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG8597 WatchGuard Firebox M4600 Hot Swap Power Supply WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG8595 WatchGuard Firebox M4600 Rack Rails Kit WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG8594 WatchGuard Firebox M 4 Port 10Gb SFP+ Fiber Module WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG8593 WatchGuard Firebox M 8 Port 1Gb SFP Fiber Module WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG8592 WatchGuard Firebox M 8 Port 1Gb Copper Module WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460801 WatchGuard Firebox M4600 1-yr Premium 4hr Replacement WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460290 Reaktivace prošlých support služeb - WatchGuard Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460331 WatchGuard Basic Security Suite 1 letá obnova/upgrade pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460333 WatchGuard Basic Security Suite 3 letá obnova/upgrade pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460301 WatchGuard NGFW Suite 1 letá obnova/upgrade pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460313 WatchGuard NGFW Suite 3 letá obnova/upgrade pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460171 WatchGuard APT Blocker - 1 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460173 WatchGuard APT Blocker - 3 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460161 WatchGuard Data Loss Prevention - 1 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460163 WatchGuard Data Loss Prevention - 3 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460151 WatchGuard Application Control - 1 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460141 WatchGuard Reputation Enabled Defense (RED) - 1 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460131 WatchGuard Intrusion Prevention Service - 1 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460121 WatchGuard Gateway AntiVirus - 1 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460111 WatchGuard spamBlocker - 1 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460101 WatchGuard WebBlocker - 1 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460261 WatchGuard Upgrade na Gold Support - 1 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460263 WatchGuard Upgrade na Gold Support - 3 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460211 WatchGuard 1 letá obnova licence 24x7 Support pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460213 WatchGuard 3 letá obnova licence 24x7 Support pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460201 WatchGuard Standard Support 1 letá obnova pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460203 WatchGuard Standard Support 3 letá obnova pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460073 WatchGuard Firebox M4600 sekundární High Availability box s 3 letou licencí Standard Support WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460031 WatchGuard Firebox M4600 s 1 letou licencí Basic Security Suite WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460033 WatchGuard Firebox M4600 s 3 letou licencí Basic Security Suite WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460001 WatchGuard Firebox M4600 s 1 letou licencí Standard Support WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460003 WatchGuard Firebox M4600 s 3 letou licencí Standard Support WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460351 WatchGuard Total Security Suite - 1 letá obnova/upgrade pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460353 WatchGuard Total Security Suite - 3 letá obnova/upgrade pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460641 WatchGuard Firebox M4600 s 1 letou licencí Total Security Suite WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG460643 WatchGuard Firebox M4600 s 3 letou licencí Total Security Suite WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WGTCM463 WatchGuard TDR (Threat Detection and Response) - 3 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WGTCM461 WatchGuard TDR (Threat Detection and Response) - 1 letá licence pro Firebox M4600 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG8023 WatchGuard Firebox M 2 Port 40Gb QSFP+ Fiber Module WATCHGUARD
   
   

  K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...