0
Košík je prázdny
0

  WatchGuard Firebox M5600 s 1 letou licencí Total Security Suite

  WatchGuard Firebox M5600 s 1 letou licencí Total Security Suite
   

  WatchGuard Firebox M5600 s 1 letou licencí Total Security Suite

  Výrobce
  WATCHGUARD
  Kód
  WG561641
  Náš kód
  53730
  Záruka
  12 Měsíců
  Vaše cena bez DPH

   Podrobnosti

   WatchGuard Firebox M5600 – až 60 Gbps Firewall, 10 Gbps VPN, 10.6 Gbps UTM; základní portace - 8xGbE, 4x10GbE SFP+, jsou dostupné rozšiřující moduly; nelimitované množství BOVPN/IPSec/SSL tunelů; redundantní napájení

   Položka obsahuje: zařízení, 24x7 Gold Support, Application Control, WebBlocker, spamBlocker, Gateway Antivirus, Intrusion Prevention Service, Reputation Enabled Defense, Network Discovery, APT Blocker, Data Loss Prevention, Threat Detection and Response a licenci Dimension Command.

   Výhodou prvků Watchguard je vlastní operační systém FireWare, který je společný jak pro základní UTM boxy, tak i pro větší zařízení, o kterých se občas mluví jako o Next Generation Firewallech. Napříč portfoliem je dostupná stejná funkcionalita. Operační systém Fireware je ojedinělý i v oblasti integrace špičkových, již existujících a trhem velmi dobře prověřených, řešení renomovaných výrobců jako jsou AVG, Websense, Cyren, Trend Micro, Kaspersky, LastLine a Sophos.

   V rámci operačního systému jsou integrovány moduly pro inspekci provozu na bázi IPS signatur (ochrana před backdoor spyware, SQL injection, cross-site scripting), systém aplikačního rozpoznávání a kontroly (databáze čítající více než 1800 web a business aplikací s detailní kategorizací včetně integrovaného modulu pro sociální sítě), nástroj webové a kontextové ochrany WebBlocker (filtrování na bázi obsahu a listovaných URL adres včetně jejich detailní kategorizace a možnosti blokovat dle souhrnných politik) v kombinaci s ochranou na bázi reputace navštěvovaných stránek (cloudová služba), antivirová ochrana z perimetru sítě (rozpoznávání a blokace spyware, virů, trojanů, červů a ochrana před kombinovanými hrozbami) kombinovaná s cloud nástrojem pro sandboxing, dále antispamová ochrana spamBlocker kombinující on-site a cloudové prostředky (Recurrent Pattern Detection). Watchguard bude brzy nabízet v kombinaci s UTM boxy i systém end point ochrany zamezující vynášení dat, která bude vycházet z nedávno proběhnuvší akvizice části společnosti HawkEye-G, jež je velmi dobře známá mezi profesionálními end point systémy. Nástroj Network Discovery je schopen zobrazit topologii sítě a připojené klienty pomocí uzlových grafů včetně detailních informací o nalezených zařízeních.

   Výstup za síťový provoz, logování, reporty, poznatky z bezpečnostních modulů a z probíhající forenzní analýzy provozu je následně reportován do separátního analytického nástroje Dimension, který kombinuje s důkladnou aplikační vizibilitou i možnost centralizované správy a provisioningu. Dimension je zdarma dostupný jako software pro desktop či jako virtuální server, pro možnost přímého vstupování do konfigurace lokálního UTM (pomocí nástroje Dimension) je potřeba příslušná licence na UTM.

    Vlastnosti UTM řešení Firebox M/T (M = rackmount, T = tabletop):
   • Gateway Antivirus: Poskytovatelem signatur je společnost BitDefender, modul nabízí ochranu před spyware, viry, trojany, a jinými hrozbami. Skenuje většinu známých protokolů, především pak HTTP, HTTPS, FTP, TCP, SMTP, POP3. Spolupracuje s modulem APT pro okamžitou ochranu i před ještě neznámými hrozbami.
   • URL filtr (modul Web Blocker): URL engine od Websense, kontextová a URL ochrana, reporting a blokace. Pravidla je možné vytvářet a aplikovat na specifické uživatele/skupiny/domény a upravovat vzhledem k restrikci na denní dobu, produktivitu práce a legálnost obsahu navštěvovaných stránek.
   • Antispam: Modul využívá technologii Recurrent Pattern Detection od Sirene (dříve Commtouch), blokuje spam na základě jazyku, formátu, konkrétního obsahu a dokonce i obrázkových patternů. Identifikace virálního a reklamního obsahu. Přílohy a obsah mailu dále skenován na přítomnost spyware a virů.
   • IPS: Poskytovatelem signatur je TrendMicro. Detekuje nežádoucí provoz v rámci sítě (za firewallem, na první pohled se může zdát legitimní), provoz skenován na IPS a aplikační signatury v reálném čase.
   • Aplikační kontrola: Poskytovatelem aplikačních signatur je TrendMicro, které jsou kombinovány s behaviorální analýzou s rozpoznáváním i enkryptovaného aplikačního provozu. V rámci přehledné kategorizace je začlěněno více než 1800 aplikací (včetně webových nástrojů), nad aplikačním provozem je možné aplikovat politiky pro kontrolu (jen reporting), restrikce (částečné omezení chodu aplikace) či přímo blokovat konkrétní provoz, pravidla je možné definovat pro uživatele, skupiny, role či k časovým rýmcům.
   • Data Loss Prevention: Poskytovatelem systému je Sophos. Ochrana před chtěným i nechtěným vynášením citlivých dat ze společnosti. Parsuje obsah z textu, dokumentů a jiných souborů (přes 30 typů souborů, včetně PDF, Word, Excel, Visio, PowerPoint, ...) na definované senzitivní fráze/slova, které jsou zasílány mailem, na FTP či nahrávány na web.
   • APT Blocker: Modul poskytován společností LastLine. Ochrana v reálném čase před ""zero-hour"" útoky (ty co ještě nesjou součástí signatur), jedná se o cloudovou službu externího sandboxingu emulující běžná uživatelské zařízení a na nich testující potenciální nebezpečnost zachyceného malware.
   • Threat Detection and Response: Cloudová služba je navržena jako nástroj minimalizující následky narušení či průniků do sítě (proaktivní ochrana před zneužitím stanic) sběrem forenzních dat z koncových stanic a UTM v síti (stahované soubory, přílohy, stav OS, obsah paměti a schránky, systémové procesy, klíče v registru) s přehledným bodovaným výstupem za jednotlivé hrozby. Pro svůj chod využívá TDR klientský senzor - aplikace běžící na pozadí systému koncových stanic.
   • RED (Reputation Enabled Defense): Automatické vyhodnocování reputace URL adres a web serverů, jedná se o cloudovou službu - anonymní reputace je vyhodnocována na bázi klientských zařízení. od SW 11.11 je součástí i IP-based detekce botnetů jež poskytuje Kaspersky Lab.
   • VPN: Zařízení podporují SSL/IPSec/L2PT tunely. Jak pro klientský přístup, tak pro Site-to-Site propoje a VPN pro pobočkové sítě s velmi jednoduchou konfigurací. Možné enkrypce: DES, 3DES, AES 128-, 192-, 256-bit.
   • Network Discovery: Modul je součástí UTM, jedná se o sofistikovaný sken sítě jehož výstupem je uzlová mapa zařízení v síti, otevřené porty a obecné informace o síťovém prostředí, kde je UTM nasazeno.
   • FireClient: MDM klient pro mobilní zařízení iOS/Androind, autentizace v síti včetně možnosti užití pro připojení do WiFi. Součástí je i sken zařízení pro možnost párovat zařízení s definovanými politikami.
   • Autentifikace: Radius, LDAP, MS-AD, VASCO, RSA SecurID, interní databáze, Duo, SMS kódy. Podporován je client-less i client-based SSO (single sign on) na zařízeních Windows, MAC OSX, iOS/Androind a pro terminálové služby.
   i>

   Odeslat dotaz

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

   Popis závady
   Váš e-mail

   Parametry

   Produktová řada/skupina

   Rodina produktů (Watchguard) Firebox M5600

   Další vlastnosti

   Antivirus 12 Gbps
   Celková UTM propustnost 11 Gbps
   Celkový počet rozhraní 8x10/100/1000 + 4xSFP+ + 2 rozšiřují moduly
   Failover VPN/Multi-WAN (včetně loadbalancingu)
   Firewall 60 Gbps
   Funkce bezdrátového kontroléru ano
   Integrované WLAN rozhraní ne
   Intrusion Prevention Systém (IPS) 18 Gbps
   LACP Ano (dynamic, static, active/backup)
   Limit autentifikovaných uživatelů Nelimitováno
   Maximální počet spravovaných AP 150
   NAT Static, dynamic, 1:1, IPSec traversal, policy-based PAT
   Počet 10G SFP portů 4
   Počet 1G SFP portů 0
   Počet BOVPN tunelů Nelimitováno
   Počet I/O rozhraní 1 Serial / 2 USB
   Počet Mobile IPSec VPN tunelů Nelimitováno
   Počet Mobile SSL/L2TP VPN tunelů Nelimitováno
   Počet nových spojení za sekundu 240000
   Počet PoE portů 0
   Počet souběžných spojení 12700000
   Počet VLAN Nelimitováno
   Shaping a QoS 8 front, DiffServ, Load balancing
   Směrovací protokoly BGP, OSPF, RIPv1,2, Policy-based routing
   VPN 10 Gbps
   Vysoká dostupnost active-passive, active-active (mimo wireless modely)
   xDSL 0

   Související dokumenty

   Související produkty

     Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
   Porovnat WG561033 WatchGuard Firebox M5600 s 3 letou licencí Basic Security Suite WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561161 WatchGuard Data Loss Prevention - 1 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG8587 Cable Kit for Firebox M WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561101 WatchGuard WebBlocker - 1 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561333 WatchGuard Basic Security Suite 3 letá obnova/upgrade pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561121 WatchGuard Gateway AntiVirus - 1 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561290 Reaktivace prošlých support služeb - WatchGuard Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561201 WatchGuard Standard Support 1 letá obnova pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561643 WatchGuard Firebox M5600 s 3 letou licencí Total Security Suite WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG560181 WatchGuard Network Discovery - 1 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561141 WatchGuard Reputation Enabled Defense (RED) - 1 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG8592 WatchGuard Firebox M 8 Port 1Gb Copper Module WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561211 WatchGuard 1 letá obnova licence 24x7 Support pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561351 WatchGuard Total Security Suite - 1 letá obnova/upgrade pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561171 WatchGuard APT Blocker - 1 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG8594 WatchGuard Firebox M 4 Port 10Gb SFP+ Fiber Module WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561261 WatchGuard Upgrade na Gold Support - 1 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561001 WatchGuard Firebox M5600 s 1 letou licencí Standard Support WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561301 WatchGuard NGFW Suite 1 letá obnova/upgrade pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561073 WatchGuard Firebox M5600 sekundární High Availability box s 3 letou licencí Standard Support WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561331 WatchGuard Basic Security Suite 1 letá obnova/upgrade pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561203 WatchGuard Standard Support 3 letá obnova pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561163 WatchGuard Data Loss Prevention - 3 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561213 WatchGuard 3 letá obnova licence 24x7 Support pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG8596 WatchGuard Firebox M5600 Rack Rails Kit WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561173 WatchGuard APT Blocker - 3 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561111 WatchGuard spamBlocker - 1 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561031 WatchGuard Firebox M5600 s 1 letou licencí Basic Security Suite WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561801 WatchGuard Firebox M5600 1-yr Premium 4hr Replacement WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561353 WatchGuard Total Security Suite - 3 letá obnova/upgrade pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG8585 Transceiver 1Gb Short-Range SFP for WatchGuard Firebox M WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561313 WatchGuard NGFW Suite 3 letá obnova/upgrade pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG8583 Transceiver 10Gb Short-Range SFP+ for WatchGuard Firebox M WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG8598 WatchGuard Firebox M5600 Hot Swap Power Supply WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG8593 WatchGuard Firebox M 8 Port 1Gb SFP Fiber Module WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561151 WatchGuard Application Control - 1 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561131 WatchGuard Intrusion Prevention Service - 1 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561263 WatchGuard Upgrade na Gold Support - 3 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561071 WatchGuard Firebox M5600 sekundární High Availability box s 1 letou licencí Standard Support WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WG561003 WatchGuard Firebox M5600 s 3 letou licencí Standard Support WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WGTCM563 WatchGuard TDR (Threat Detection and Response) - 3 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    
   Porovnat WGTCM561 WatchGuard TDR (Threat Detection and Response) - 1 letá licence pro Firebox M5600 WATCHGUARD
    
    

   K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...