WatchGuard Firebox T10-D s 3 letou licencí Standard Support

WatchGuard Firebox T10-D s 3 letou licencí Standard Support

Doprodej

WatchGuard Firebox T10-D s 3 letou licencí Standard Support

Výrobce
WATCHGUARD
Kód
WGT10803
Náš kód
53327
Záruka
12 Měsíců
Vaše cena bez DPH

  Podrobnosti

  WatchGuard Firebox T10-D – 400 Mbps Firewall, 100 Mbps VPN, 90 Mbps UTM; 3xGbE, 1xSerial, 1xUSB; VPN licence: 5 BOVPN, 5 IPSec/SSL tunelů; 50000 souběžných spojení; VDSL2/ADSL2+ AnnexB

  Položka obsahuje: zařízení, 24x7 Support.

  Výhodou prvků Watchguard je vlastní operační systém FireWare, který je společný jak pro základní UTM boxy, tak i pro větší zařízení, o kterých se občas mluví jako o Next Generation Firewallech. Napříč portfoliem je dostupná stejná funkcionalita. Operační systém Fireware je ojedinělý i v oblasti integrace špičkových, již existujících a trhem velmi dobře prověřených, řešení renomovaných výrobců jako jsou AVG, Websense, Cyren, Trend Micro, Kaspersky, LastLine a Sophos.

  V rámci operačního systému jsou integrovány moduly pro inspekci provozu na bázi IPS signatur (ochrana před backdoor spyware, SQL injection, cross-site scripting), systém aplikačního rozpoznávání a kontroly (databáze čítající více než 1800 web a business aplikací s detailní kategorizací včetně integrovaného modulu pro sociální sítě), nástroj webové a kontextové ochrany WebBlocker (filtrování na bázi obsahu a listovaných URL adres včetně jejich detailní kategorizace a možnosti blokovat dle souhrnných politik) v kombinaci s ochranou na bázi reputace navštěvovaných stránek (cloudová služba), antivirová ochrana z perimetru sítě (rozpoznávání a blokace spyware, virů, trojanů, červů a ochrana před kombinovanými hrozbami) kombinovaná s cloud nástrojem pro sandboxing, dále antispamová ochrana spamBlocker kombinující on-site a cloudové prostředky (Recurrent Pattern Detection). Watchguard bude brzy nabízet v kombinaci s UTM boxy i systém end point ochrany zamezující vynášení dat, která bude vycházet z nedávno proběhnuvší akvizice části společnosti HawkEye-G, jež je velmi dobře známá mezi profesionálními end point systémy. Nástroj Network Discovery je schopen zobrazit topologii sítě a připojené klienty pomocí uzlových grafů včetně detailních informací o nalezených zařízeních.

  Výstup za síťový provoz, logování, reporty, poznatky z bezpečnostních modulů a z probíhající forenzní analýzy provozu je následně reportován do separátního analytického nástroje Dimension, který kombinuje s důkladnou aplikační vizibilitou i možnost centralizované správy a provisioningu. Dimension je zdarma dostupný jako software pro desktop či jako virtuální server, pro možnost přímého vstupování do konfigurace lokálního UTM (pomocí nástroje Dimension) je potřeba příslušná licence na UTM.

   Vlastnosti UTM řešení Firebox M/T (M = rackmount, T = tabletop):
  • Gateway Antivirus: Poskytovatelem signatur je společnost BitDefender, modul nabízí ochranu před spyware, viry, trojany, a jinými hrozbami. Skenuje většinu známých protokolů, především pak HTTP, HTTPS, FTP, TCP, SMTP, POP3. Spolupracuje s modulem APT pro okamžitou ochranu i před ještě neznámými hrozbami.
  • URL filtr (modul Web Blocker): URL engine od Websense, kontextová a URL ochrana, reporting a blokace. Pravidla je možné vytvářet a aplikovat na specifické uživatele/skupiny/domény a upravovat vzhledem k restrikci na denní dobu, produktivitu práce a legálnost obsahu navštěvovaných stránek.
  • Antispam: Modul využívá technologii Recurrent Pattern Detection od Sirene (dříve Commtouch), blokuje spam na základě jazyku, formátu, konkrétního obsahu a dokonce i obrázkových patternů. Identifikace virálního a reklamního obsahu. Přílohy a obsah mailu dále skenován na přítomnost spyware a virů.
  • IPS: Poskytovatelem signatur je TrendMicro. Detekuje nežádoucí provoz v rámci sítě (za firewallem, na první pohled se může zdát legitimní), provoz skenován na IPS a aplikační signatury v reálném čase.
  • Aplikační kontrola: Poskytovatelem aplikačních signatur je TrendMicro, které jsou kombinovány s behaviorální analýzou s rozpoznáváním i enkryptovaného aplikačního provozu. V rámci přehledné kategorizace je začlěněno více než 1800 aplikací (včetně webových nástrojů), nad aplikačním provozem je možné aplikovat politiky pro kontrolu (jen reporting), restrikce (částečné omezení chodu aplikace) či přímo blokovat konkrétní provoz, pravidla je možné definovat pro uživatele, skupiny, role či k časovým rýmcům.
  • Data Loss Prevention: Poskytovatelem systému je Sophos. Ochrana před chtěným i nechtěným vynášením citlivých dat ze společnosti. Parsuje obsah z textu, dokumentů a jiných souborů (přes 30 typů souborů, včetně PDF, Word, Excel, Visio, PowerPoint, ...) na definované senzitivní fráze/slova, které jsou zasílány mailem, na FTP či nahrávány na web.
  • APT Blocker: Modul poskytován společností LastLine. Ochrana v reálném čase před ""zero-hour"" útoky (ty co ještě nesjou součástí signatur), jedná se o cloudovou službu externího sandboxingu emulující běžná uživatelské zařízení a na nich testující potenciální nebezpečnost zachyceného malware.
  • Threat Detection and Response: Cloudová služba je navržena jako nástroj minimalizující následky narušení či průniků do sítě (proaktivní ochrana před zneužitím stanic) sběrem forenzních dat z koncových stanic a UTM v síti (stahované soubory, přílohy, stav OS, obsah paměti a schránky, systémové procesy, klíče v registru) s přehledným bodovaným výstupem za jednotlivé hrozby. Pro svůj chod využívá TDR klientský senzor - aplikace běžící na pozadí systému koncových stanic.
  • RED (Reputation Enabled Defense): Automatické vyhodnocování reputace URL adres a web serverů, jedná se o cloudovou službu - anonymní reputace je vyhodnocována na bázi klientských zařízení. od SW 11.11 je součástí i IP-based detekce botnetů jež poskytuje Kaspersky Lab.
  • VPN: Zařízení podporují SSL/IPSec/L2PT tunely. Jak pro klientský přístup, tak pro Site-to-Site propoje a VPN pro pobočkové sítě s velmi jednoduchou konfigurací. Možné enkrypce: DES, 3DES, AES 128-, 192-, 256-bit.
  • Network Discovery: Modul je součástí UTM, jedná se o sofistikovaný sken sítě jehož výstupem je uzlová mapa zařízení v síti, otevřené porty a obecné informace o síťovém prostředí, kde je UTM nasazeno.
  • FireClient: MDM klient pro mobilní zařízení iOS/Androind, autentizace v síti včetně možnosti užití pro připojení do WiFi. Součástí je i sken zařízení pro možnost párovat zařízení s definovanými politikami.
  • Autentifikace: Radius, LDAP, MS-AD, VASCO, RSA SecurID, interní databáze, Duo, SMS kódy. Podporován je client-less i client-based SSO (single sign on) na zařízeních Windows, MAC OSX, iOS/Androind a pro terminálové služby.
  i>

  Odeslat dotaz

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

  Popis závady
  Váš e-mail

  Parametry

  Bezpečnostní vlastnosti

  Failover VPN/Multi-WAN (včetně loadbalancingu)
  Limit autentifikovaných uživatelů 200
  Počet BOVPN tunelů 5
  Počet Mobile IPSec VPN tunelů 5
  Počet Mobile SSL/L2TP VPN tunelů 5
  Počet nových spojení za sekundu 2300
  Počet souběžných spojení 50000

  Management

  Funkce bezdrátového kontroléru ano
  Maximální počet spravovaných AP 2

  Produktová řada/skupina

  Rodina produktů (Watchguard) Firebox T10-D

  Propustnost

  Antivirus 120 Mbps
  Celková UTM propustnost 90 Mbps
  Firewall 400 Mbps
  Intrusion Prevention Systém (IPS) 160 Mbps
  VPN 100 Mbps

  Rozhraní

  Celkový počet rozhraní 3x10/100/1000
  Integrované WLAN rozhraní ne
  Počet 10G SFP portů 0
  Počet 1G SFP portů 0
  Počet I/O rozhraní 1 Serial / 1 USB
  Počet PoE portů 0
  xDSL 1x VDSL2/ADSL2+ AnnexB

  Síťové vlastnosti

  LACP Ano (dynamic, static, active/backup)
  NAT Static, dynamic, 1:1, IPSec traversal, policy-based PAT
  Počet VLAN 10
  Shaping a QoS 8 front, DiffServ, Load balancing
  Směrovací protokoly BGP, OSPF, RIPv1,2, Policy-based routing

  Typ produktu

  Typ produktu (Bezpečnost) UTM zařízení

  Další vlastnosti

  Vysoká dostupnost active-passive, active-active (mimo wireless modely)

  Související dokumenty

  Související produkty

    Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
  Porovnat WG018821 WatchGuard Data Loss Prevention - 1 letá licence pro Firebox T10 Models WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WGT10833 WatchGuard Firebox T10-D s 3 letou licencí Basic Security Suite WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG018816 WatchGuard Gateway AntiVirus - 1 letá licence pro Firebox T10 Models WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WGT10181 WatchGuard Network Discovery - 1 letá licence pro Firebox T10 Models WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG019992 Reaktivace prošlých support služeb - WatchGuard Firebox T10-D WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG019991 WatchGuard 3 letá obnova licence 24x7 Support pro Firebox T10-D WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG019990 WatchGuard 1 letá obnova licence 24x7 Support pro Firebox T10-D WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG019989 WatchGuard 24x7 Support - 3 letý upgrade pro Firebox T10-D WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG019988 WatchGuard 24x7 Support - 1 letý upgrade pro Firebox T10-D WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG019987 WatchGuard Standard Support 3 letá obnova pro Firebox T10-D WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG019986 WatchGuard Standard Support 1 letá obnova pro Firebox T10-D WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG019985 WatchGuard Basic Security Suite 3 letá obnova/upgrade pro Firebox T10-D WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG019984 WatchGuard Basic Security Suite 1 letá obnova/upgrade pro Firebox T10-D WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WGT10831 WatchGuard Firebox T10-D s 1 letou licencí Basic Security Suite WATCHGUARD

  D

   
  Porovnat WGT10801 WatchGuard Firebox T10-D s 1 letou licencí Standard Support WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG018907 WatchGuard APT Blocker - 3 letá licence pro Firebox T10 Models WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG018879 WatchGuard APT Blocker - 1 letá licence pro Firebox T10 Models WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG018822 WatchGuard Data Loss Prevention - 3 letá licence pro Firebox T10 Models WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG018820 WatchGuard Application Control - 1 letá licence pro Firebox T10 Models WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG018819 WatchGuard Reputation Enabled Defense (RED) - 1 letá licence pro Firebox T10 Models WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG018818 WatchGuard Intrusion Prevention Service - 1 letá licence pro Firebox T10 Models WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG018817 WatchGuard spamBlocker - 1 letá licence pro Firebox T10 Models WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WG018815 WatchGuard WebBlocker - 1 letá licence pro Firebox T10 Models WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WGT12353 WatchGuard Total Security Suite - 3 letá obnova/upgrade pro Firebox T10-D WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WGT108643 WatchGuard Firebox T10-D s 3 letou licencí Total Security Suite WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WGT12351 WatchGuard Total Security Suite - 1 letá obnova/upgrade pro Firebox T10-D WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WGT108641 WatchGuard Firebox T10-D s 3 letou licencí Total Security Suite WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WGTCT103 WatchGuard TDR (Threat Detection and Response) - 3 letá licence pro Firebox T10 WATCHGUARD
   
   
  Porovnat WGTCT101 WatchGuard TDR (Threat Detection and Response) - 1 letá licence pro Firebox T10 WATCHGUARD
   
   

  K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...