Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4567

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4568

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4569

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4570

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4571

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4572

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4573

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4574

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4575

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4576

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4577

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, gelové centr. L/T provedení, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel....

Výrobce

ZCOMAX

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX-s230m

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-MT-FC2100D-20A

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX řady ZCOMAX MT, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1550nm (typ A), neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V (1A) kompatibilní s 19"...

Výrobce

ZCOMAX

440.00 Kč 

bez DPH

532.40 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

002-SM657ALT-DROP-17-ZX//4559

ZCOMAX DROP AIRBLOWN, optický drop-mikrokabel vhodný k zafouknutí, NY oranž. plášť, d1,7mm, pev. v tahu 40N, 2 vl. SM 9/125 G.657A1, r ohybu 20mm dočas., trvale 40mm, 3kg/km, 2km na cívce d= 50cm bale...

Výrobce

ZCOMAX

4.00 Kč 

bez DPH

4.84 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...