Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
820 produktů
55 stránek
 
 
Kód

12f_SM-LC/APC-ONE-SIDE-LSOH

...

Výrobce

ZCOMAX

399.00 Kč 

bez DPH

482.91 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

OSVO-OEM-RIBBON-40

Ochrana sváru smrštitelná teplem pro ribbonové pásky/ vlákna, délka 40mm...

Výrobce

ZCOMAX

12.60 Kč 

bez DPH

15.25 Kč 

s DPH

 
Kód

OSVO-OEM-RIBBON-60

Ochrana sváru smrštitelná teplem pro ribbonové pásky/ vlákna, délka 60mm...

Výrobce

ZCOMAX

13.80 Kč 

bez DPH

16.70 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, gelové centr. L/T provedení, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel....

Výrobce

ZCOMAX

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

OSVO-OEM-FP3M-40-2628

Ochrana sváru LOW-COST smrštitelná teplem - 3x40mm (d=2,6mm až 2,8mm po smrštění)...

Výrobce

ZCOMAX

2.50 Kč 

bez DPH

3.03 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4567

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4568

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4569

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4573

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4574

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4575

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4703

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4704

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4706

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4707

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH