Y Z

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

MAX19001

zTrack Pro je malý LoRaWAN GPS a WiFi tracker s možností bezdrátového nabíjení Qi. Může být použit pro sledování různých aktiv. zTrack Pro je díky svému hermeticky uzavřenému obalu zcela voděodolný. B...

Výrobce

ZANE

3 058.00 Kč 

bez DPH

3 704.05 Kč 

s DPH

 
Kód

12f_SM-LC/APC-ONE-SIDE-LSOH

...

Výrobce

ZCOMAX

399.00 Kč 

bez DPH

482.91 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4569

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

6.80 Kč 

bez DPH

8.23 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4573

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

6.80 Kč 

bez DPH

8.23 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4704

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

6.80 Kč 

bez DPH

8.23 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4706

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

6.80 Kč 

bez DPH

8.23 Kč 

s DPH

 
Kód

OSVO-OEM-FP3M-40-2628

Ochrana sváru LOW-COST smrštitelná teplem - 3x40mm (d=2,6mm až 2,8mm po smrštění)...

Výrobce

ZCOMAX

2.40 Kč 

bez DPH

2.90 Kč 

s DPH

 
Kód

OSVO-OEM-RIBBON-40

Ochrana sváru smrštitelná teplem pro ribbonové pásky/ vlákna, délka 40mm...

Výrobce

ZCOMAX

12.50 Kč 

bez DPH

15.13 Kč 

s DPH

 
Kód

OSVO-OEM-RIBBON-60

Ochrana sváru smrštitelná teplem pro ribbonové pásky/ vlákna, délka 60mm...

Výrobce

ZCOMAX

13.70 Kč 

bez DPH

16.58 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, gelové centr. L/T provedení, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel....

Výrobce

ZCOMAX

6.80 Kč 

bez DPH

8.23 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

OSVO-OEM-FP3M-45-2628

Ochrana sváru LOW-COST smrštitelná teplem - 3x45mm (d=2,6mm až 2,8mm po smrštění)...

Výrobce

ZCOMAX

2.40 Kč 

bez DPH

2.90 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OSVO-OEM-FP3M-60-2628

Ochrana sváru LOW-COST smrštitelná teplem - 3x60mm (d=2,6mm až 2,8mm po smrštění)...

Výrobce

ZCOMAX

2.40 Kč 

bez DPH

2.90 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

008-SM657A1-DR-16-ZX

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 08vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,6mm, povolený poloměr ohybu 35mm, 1,8kg na km, balení cívka d=?...

Výrobce

ZCOMAX

7.10 Kč 

bez DPH

8.59 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

004-SM657A1-DR-12-ZX

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 04vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,2mm, povolený poloměr ohybu 35mm, 1,8kg na km, balení cívka d=?...

Výrobce

ZCOMAX

4.70 Kč 

bez DPH

5.69 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

012-SM657A1-DR-18-ZX

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 12vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,8mm, povolený poloměr ohybu 40mm, 2,4kg na km, balení 4km cívka 45...

Výrobce

ZCOMAX

8.80 Kč 

bez DPH

10.65 Kč 

s DPH

 

varianty