Zápůjčka originální sady nářadí UNICAM na zapojení gelových optických konektorů R&M, FIC a QA (TOOL KIT II), včetně lámačky CI-01

Zápůjčka originální sady nářadí UNICAM na zapojení gelových optických konektorů R&M, FIC a QA (TOOL KIT II), včetně lámačky CI-01
 

Zápůjčka originální sady nářadí UNICAM na zapojení gelových optických konektorů R&M, FIC a QA (TOOL KIT II), včetně lámačky CI-01

zápůjčka originální sady nářadí na zapojení gelových optických konektorů R&M (TOOL KIT II), vhodná i pro gelové konektory FIC, vhodná jako doplněk ke svářečce, včetně lámačky ILSINTECH CI-01
Výrobce
zápůjčky
Kód
SLUNA-RENT-R&M-1-ILS
Náš kód
20968
Záruka
12 Měsíců
600.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
726.00 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    set obsahuje:
    - Transportní textilní brašna
    - Přípravek pro instalaci UNICAM konektorů
    - Precizní lámačka optických vláken ILSINTECH CI-01A
    - MILLER klasické zdrhovací kleště, 250µm i 900µm (FO-103-S)
    - IDEAL ocelové nůžky zoubkované na kevlar (45-344)
    - Kimberly Clark čistící bezchloupkové kapesníčky, 280ks (KIWIPES)
    - Iso Propyl Alkohol 99% v nádobce s kvalitním nerezovým aplikátorem, 150ml
    - Lihový FIX

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OKMG-QA-SC-SM-APC-900-3mm Konektor optický mechanický gelový QA, SC/APC, OS1 9/125 singlemode, pro vlákna 900µm + DROP 3mm, včetně přípravku NETWORK CABLE
     
    64.00 Kč
    Porovnat OKMG-QA-SC-SM-PC-900-3mm Konektor optický mechanický gelový QA, SC, OS1 9/125 singlemode, pro vlákna 900µm + 3mm DROP, včetně přípravku NETWORK CABLE
     
    76.00 Kč
    Porovnat ONAPR-QA-TOOL Přípravek montážní pro instalaci QA konektoru na optický kabel SAMSUNG DROP 3mm, není nezbytný, ale znatelně urychluje práci NETWORK CABLE
     
    2 842.00 Kč
    Porovnat ONASAD-QA-TOOLS-AD-SET Sada montážního přípravku a nářadí pro optické konektory QA, včetně lámačky CI-01, přípravku QA-TOOL a VFL zdroje Optika pasivní
     

    S

    20 498.00 Kč
    Porovnat ORKS-QA-DROP-EXTENDER Spojka optická kabelová odklopná DROP CABLE EXTENDER, IP54, spojí dva DROP kabely 3mm (pouze 1 vlákno), včetně 2ks QA konektorů NETWORK CABLE

    D

    199.00 Kč
    Porovnat SLUNA-RENT-R&M-2-ILS Zápůjčka originální sady nářadí UNICAM na zapojení gelových optických konektorů R&M, FIC a QA (TOOL KIT II), včetně lámačky CI-01 zápůjčky
     
    600.00 Kč
    Porovnat OKMG-FIC-LU-G-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OM1 62,5/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS
     
    286.00 Kč
    Porovnat OKMG-FIC-LU-S-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS
     
    267.00 Kč
    Porovnat OKMG-FIC-LU-S-2mm Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d2mm, včetně přípravku THE FIBERS
     
    286.00 Kč
    Porovnat OKMG-FIC-LU-S-3mm Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d3mm, včetně přípravku THE FIBERS
     
    286.00 Kč
    Porovnat OKMG-FIC-SA-S-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, SC/APC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS
     
    311.00 Kč
    Porovnat OKMG-FIC-SU-G-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OM1 62,5/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS
     
    203.00 Kč
    Porovnat OKMG-FIC-SU-M-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OM2 50/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS

    Z

    180.00 Kč
    Porovnat OKMG-FIC-SU-S-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OS1 9/125 singlemode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS

    Z

    167.00 Kč
    Porovnat ONASAD-FIC-TOOLS-AD-SET Sada nářadí kompletní pro optické spojky CLIP-CLOP a konektory FIC, včetně lámačky ILSINTECH CI-01 a VFL zdroje 20mW Optika pasivní
     

    S

    14 610.80 Kč
    Porovnat OKMG-Fan-Out-Kit Fan-out kit pro 12vláken, sada 12. trubiček 900µm, (nutné pro okonektorování Loose Tube kabelu s vlákny 250µm) Optika pasivní
     
    573.00 Kč
    Porovnat OKMG-R305178 Konektor optický mechanický gelový UNICAM, SC, OS1 9/125 singlemode, pro vlákna 900µm, vyžaduje speciální přípravek R&M optika

    D

    119.00 Kč
    Porovnat OKMG-R314448 Konektor optický mechanický gelový UNICAM, SC, OM3 50/125 multimode, pro vlákna 900µm, vyžaduje speciální přípravek R&M optika

    V

    99.00 Kč
    Porovnat ONASAD-FIBRLOK-TOOLS-AD-SET Sada montážních přípravků a nářadí NEORIGINÁLNÍ FIBRLOK 2559C s lámačkou CI-01 a VFL, pro inst. FIBRLOK II 2529 a FIBRLOK 2540G Optika pasivní

    Z

    S

    18 384.80 Kč
    Porovnat ONASAD-3M-80-6113-2379-3 Sada montážního přípravku a nářadí ORIGINÁLNÍ NPC 8865C, včetně lámačky CI-01, pro instalaci konektorů 3M NPC 3M
     
    38 040.00 Kč
    Porovnat ONASAD-3M-80-6113-2378-5 Sada montážního přípravku a nářadí ORIGINÁLNÍ NPC 8865 bez lámačky, pro instalaci konektorů 3M NPC 3M
     
    11 120.00 Kč
    Porovnat ONASAD-NPC-TOOLS-AD-SET Sada montážního přípravku a nářadí NEORIGINÁLNÍ NPC 8865-C, včetně lámačky CI-01 a VFL, pro instalaci 3M NPC optických konektorů Optika pasivní
     

    S

    16 077.80 Kč
    Porovnat ONASAD-3M-80-6113-2376-9 Sada montážních přípravků a nářadí ORIGINÁLNÍ FIBRLOK 2559C s lámačkou CI-01, pro inst. spojek 3M FIBRLOK II 2529 a FIBRLOK 2540G 3M
     
    38 740.00 Kč
    Porovnat ONASAD-3M-80-6113-2375-1 Sada montážních přípravků a nářadí ORIGINÁLNÍ FIBRLOK 2559 bez lámačky, pro instalaci spojek 3M FIBRLOK II 2529 a FIBRLOK 2540G 3M
     
    11 120.00 Kč
    Porovnat OKMG-FIC-SU-S-3mm Konektor optický mechanický gelový FIC, SC, OS1 9/125 singlemode, pro kabely d3mm, včetně přípravku THE FIBERS
     
    145.00 Kč
    Porovnat ONASAD-TOOLS-ALTER-FIBER-SET Sada nářadí kompletní pro práci s optikou včetně VFL a mikroskopu Optika pasivní

    S

    S

    8 518.00 Kč
    Porovnat ONAO-FIX-900-3mm Pomůcka instalační - žabka pro fixaci vlákna v 900um Eassy Stripp ochraně či DROP kabelu 2,4 - 3mm NETWORK CABLE
     
    41.90 Kč
    Porovnat SLUSV-RENT-ILS-KEYMAN-S1-set1 Zápůjčka 3D svářecího automatu ILSINTECH KEYMAN S1 + lámačky CI-03B - modrý kufr zápůjčky
     
    1 500.00 Kč
    Porovnat SLUSV-RENT-ILS-SWIFT-S5-set1 Zápůjčka 3D svářecího automatu ILSINTECH SWIFT S5 s vestavěnou lámačkou a odholovačem, set č.1 zápůjčky
     
    1 500.00 Kč
    Porovnat SLUSV-RENT-ILS-SWIFT-K7 Zápůjčka 3D svářecího automatu ILSINTECH SWIFT K7 + lámačky CI-03B zápůjčky
     
    1 500.00 Kč
    Porovnat SLUSV-RENT-ILS-SWIFT-K11-set1 Zápůjčka 3D svářecího automatu ILSINTECH SWIFT K11 + lámačky CS-03A zápůjčky
     
    1 500.00 Kč
    Porovnat SLUSV-RENT-ILS-SWIFT-KF4A-set1 Zápůjčka 2D ACTIVE svářecího automatu ILSINTECH SWIFT KF4A, vestavěná lámačka, VFL a powermeter zápůjčky
     
    1 500.00 Kč
    Porovnat ORKS-QA-DROP-EXTENDER_v2 Spojka optická kabelová odklopná DROP CABLE EXTENDER, IP67, spojí dva DROP kabely 3mm (pouze 1 vlákno) pře SC adaptér Optika pasivní
     
    112.00 Kč
    Porovnat ORKS-DROP-FORK-BOX Spojka optická kabelová odklopná mikro, 1x vstup DROP kabel 2X31 na jedné straně a 2x vstup na druhé straně Optika pasivní
     
    7.80 Kč
    Porovnat OKMG-FIC-LU-M-02 Konektor optický mechanický gelový FIC, LC, OM2 50/125 multimode, pro vl. 250 i 900µm, včetně přípravku THE FIBERS
     
    286.00 Kč
    Porovnat SLUSV-RENT-ILS-SWIFT-K11-set2 Zápůjčka 3D svářecího automatu ILSINTECH SWIFT K11 + lámačky CS-03A zápůjčky
     
    1 500.00 Kč
    Porovnat SLUSV-RENT-ILS-SWIFT-KF4A-set2 Zápůjčka 2D ACTIVE svářecího automatu ILSINTECH SWIFT KF4A, vestavěná lámačka, VFL a powermeter zápůjčky
     
    1 500.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...