Zápůjčky

Zápůjčky a pronájmy měřicí, instalační a síťové techniky

Našim obchodním partnerům nabízíme zápůjčky nástrojů a krátkodobé pronájmy zařízení pro kvalitní a efektivní výstavbu datových sítí. Dlouhodobě v půjčovně pokrýváme oblast optických sítí, resp. strukturované kabeláže. Novinkou v naší nabídce je pronájem hotové bezdrátové wifi sítě pro přednášky, konference, stadiony a další masové akce. Splnit přání zákazníka, lze bez investice do nákladné technologie. Pronájmy nabízíme včetně příslušenství viz níže - instalační nářadí, čisticí pomůcky, měřicí patchcordy, adaptéry apod.

Naše aktuální nabídka pokrývá následující oblasti. Plánujte dobu pronájmu s adekvátní rezervou

  • Instalační technika pro optické sítě
  • Měřicí a certifikační přístroje
  • Bezdrátové sítě pro jednorázové akce

Zde naleznete aktuální nabídku naší půjčovny. Pokud hledáte pronájem jiné technologie, budeme rádi za Vaší zpětnou vazbu a zvážíme její pořízení.


Zapůjčení plánujte s předstihem a na rozumnou dobu

Kapacitu půjčovny rozšiřujeme postupně několik let, přesto se Vám v instalační sezóně může například stát, že Vámi preferovaná sada nářadí na optiku bude zrovna někde v terénu. Proto si termín zapůjčení a volbu příslušenství (například pro zafukovačku) dohodněte raději co nejdříve.

Zápůjčky na sebe zpravidla navazují a její operativní prodloužení není vždy možné. Plánujte dobu pronájmu s adekvátní rezervou. Náklady "+1 den" na zapůjčení jsou téměř vždy nižší než další cesta na místo instalace.

V případě potřeby prodloužení termínu nás přesto co nejdříve kontaktujte, snažíme se tyto situace ověřit a komunikovat s navazující firmou.

Pronájem bezdrátových sítí

Rychlé a dostupné Wifi pro koncerty, stadióny Na krátkodobé akce, jako jsou například konference, koncerty, sportovní zápasy, kde je žádoucí zajistit spolehlivou WiFi konektivitu pro velké množství účastníků nabízíme zápůjčku WiFi Xirrus arrayí.

Můžete splnit požadavky zákazníka, aniž byste museli investovat do nákladné technologie, pro kterou jinak nemáte využití.

Pronájem svářečky optických tras

Lámačky, konektorovovací sady, svařovačky pro optické sítě

Pro instalaci optických kabelů do trubek, následnou preparaci a ukončení na optických konektorech jsou v půjčovně k dispozici:

Zapůjčení zafukovačky optických kabelů

Vše pro zafukování optiky

V neposlední řadě si lze od nás půjčit i zafukovací sestavu PLUMETTAZ MICRO JET PRM-196 s pneumatickým motorem, včetně benzínového kompresoru.

Dále si lze zapůjčit:

Testery, měřicí a certifikační technika

Měření optických kabelů a tras

Pronájem testerů nabízíme včetně proškolení ovládání přístrojů a vysvětlení základních měřicích metodik.

Certifikační testery, OTDR, powermetr, CWDM analyzér

K zapůjčení je k dispozici také profesionální LIGHTEL MIKROSKOP VC-6200 pro kontrolu optických konektorů (nástavce Male i Female pro SC, FC, ST a LC konektory) včetně software pro vyhodnocování stavu ferule optických konektorů.

Měření metalických sítí

Výjimečně rychlé, snadno ovladatelné certifikační testery pro kabelážní systémy až do CAT8/Class I/Class II přispívají ke zvýšení produktivity práce.

  • 2x Psiber WX4500, certifikační tester nové generace pro měření Cat5e, Cat6, Cat6A, Cat8Certifikační tester metalických kabeláží