Záslepka otvoru pro coupling SC simplex/E2000 simplex


 

 

Záslepka otvoru pro coupling SC simplex/E2000 simplex
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce: 

Optika pasivní 

Kód: OAD-ZAS-SC/E2000

Záslepka otvoru pro coupling SC simplex/E2000 simplex
 
Part No.DUMMY-PLUG-SC-SIMPLEX
Doporučená prodejní cena bez DPH 3.30   
Doporučená prodejní cena s DPH 3.99   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka:  24 Měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

Záslepka otvoru pro coupling SC simplex/E2000 simplex

 
 
 

  •  
 

Podobné produkty:

    Kód  Název produktu 
 
Výrobce        Doporučená prodejní cena  bez DPH
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH 
 
 
OAD-E2000-D-SM-APC-84072381 Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, duplex, s pružinkou, SM 9/125, zelená (APC), Huber Suhner
 
Huber Suhner        470.00 Kč
 
 
 
 
568.70 Kč
 
OAD-E2000-S-SM-APC-HUBER-SROUB Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, simplex, SM 9/125, zelená (APC), uchycení šroubky, Huber Suhner
 
Huber Suhner        179.00 Kč
 
 
 
 
216.59 Kč
 

 

Související produkty:

    Kód  Název produktu 
 
Výrobce        Doporučená prodejní cena  bez DPH
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH 
 
 
OV-GERV-24SC Čelo 19" optického rozvaděče, 24 x SC/E2000 simplex, nebo 24x LC duplex, pro výsuvné vany ZCOMAX, šedé
 
ZCOMAX        243.00 Kč
 
 
 
 
294.03 Kč
 
ORN-M-8SC Panel konektorový prázdný pro nástěnné rozvaděče ORN-01, 8x SC simplex otvor
 
CONTEG        60.00 Kč
 
 
 
 
72.60 Kč
 
ORN-24SC-B Panel konektorový prázdný pro rozvaděče ORN-02, 24x SC simplex otvor
 
CONTEG        95.00 Kč
 
 
 
 
114.95 Kč
 
OV-GERP-24SC Čelo 19" optického rozvaděče, 24 x SC/E2000 simplex, nebo 24x LC duplex, pro pevné vany ZCOMAX, šedé
 
ZCOMAX        243.00 Kč
 
 
 
 
294.03 Kč
 
OR-24SC-B Čelo 19" optického rozvaděče, 24x SC, pro pevné i výsuvné vany CONTEG, barva šedá
 
CONTEG 

 D 

    103.00 Kč
 
 
 
 
124.63 Kč
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optické záslepky slouží pro zakrytí nepoužívaných otvorů (místo optického adaptéru) v opt. rozvaděči.

Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů.


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

David Navrátil  navratil (at) alternetivo.cz




 
 
 



 
 
 

 

Parametry


 

Název Hodnota
Provedení Simplex
Typ konektoru SC
Barva Černá
rozměr SC simplex díra


 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Dotaz k tomuto produktu

Váš e-mail
Dotaz
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

Popis závady
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.