Zásobník s gelem náhradní (OCC cartridge) pro DIVOT vláknové adaptéry, balení 3ks (každý kus cca. 500x použití)

Zásobník s gelem náhradní (OCC cartridge) pro DIVOT vláknové adaptéry, balení 3ks (každý kus cca. 500x použití)
 

Zásobník s gelem náhradní (OCC cartridge) pro DIVOT vláknové adaptéry, balení 3ks (každý kus cca. 500x použití)

Zásobník s gelem náhradní (OCC cartridge) pro DIVOT vláknové adaptéry, balení 3ks (každý kus cca. 500x použití)
Výrobce
Fiber Plus International
Kód
OADV-DVT-RC3
Náš kód
30562
Záruka
24 Měsíců
2 771.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
3 352.91 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Vláknový adaptér, pro připojení holého vlákna o standardním průměru 125um -> zredukování na konektor dle výběru, délka připojeného patchkabelu 1m, opakovatelnost 1000x  (2x OCC zásobík s gelem), včetně transportní krabičky a čistící tyčinky
    používá se např. při měření neokonektorovaných vláken či jako záložní řešení pohotovostních situací -> vždy můžeme opakovaně bez další investice spolehlivě zakončit optické vlákno na konektoru

    DIVOT systém je unikátní sytémem zásobníku s gelem, při zasunutí vlákna do Divot modulu dojde k nanesení malého množství gelu z OCC zásobníku (opakovatelné 500x), majícího podobné vlastnosti jako jádro optického vlákna (matching index gel)
    Nanesený gel pak zajistí hladký přechod světelného paprsku s vlákna do připojeného patchcordu

    Dostupné varianty s konektorem/ patchcordem FC, ST,SC, FC/APC, SC/APC, LC (jinak lze do DIVOT modulu připojit jakýckoliv patchord, s konektorem mající 2,5mm feruli (ST, FC, SC)
    Lze tak zredukovat Divot modul na jakýkoliv jiný typ konektoru (za pomoci vlastního patchordu který má na jedné straně např. SC konektor a na druhé straně dle vlastního výběru - třeba E2000/ APC

    Dostupné varianty pro MM 50/125, MM 62,5/125 i SM 9/125

    útlum do 0,5dB (při zalomeném vláknu)
    útlum do 0,8dB (při nezalomeném vláknu)
    útlum zpětného odrazu (Return Loss) > -45dB
    operační teplota 10C až 30C

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Související dokumenty

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OADV-DVT-S1-SC-MM50 Vláknový adaptér DIVOT,pro připojení a otestování holého vlákna MM 50/125->zredukování na SC konek.,životnost 1000x zapojení Fiber Plus International
     
    10 980.00 Kč
    Porovnat OADV-DVT-S1-ST-MM50 Vláknový adaptér DIVOT,pro připojení a otestování holého vlákna MM 50/125->zredukování na ST konek.,životnost 1000x zapojení Fiber Plus International
     
    10 980.00 Kč
    Porovnat OADV-DVT-S1-FC-MM50 Vláknový adaptér DIVOT,pro připojení a otestování holého vlákna MM 50/125->zredukování na FC konek.,životnost 1000x zapojení Fiber Plus International
     
    10 980.00 Kč
    Porovnat OADV-DVT-S1-SC-MM62 Vláknový adaptér DIVOT,pro připojení a otestování holého vlákna MM 62,5/125->zredukování na SC konek., životnost 1000x zapojení Fiber Plus International
     
    10 980.00 Kč
    Porovnat OADV-DVT-S1-ST-MM62 Vláknový adaptér DIVOT,pro připojení a otestování holého vlákna MM 62,5/125->zredukování na ST konek.,život.1000x zapojení Fiber Plus International
     
    10 980.00 Kč
    Porovnat OADV-DVT-S1-FC-MM62 Vláknový adaptér DIVOT,pro připojení a otestování holého vlákna MM 62,5/125->zredukování na FC konek.,životnost 1000x zapojení Fiber Plus International
     
    10 980.00 Kč
    Porovnat OADV-DVT-S1-LC-SM Vláknový adaptér DIVOT,pro připojení a otestování holého vlákna SM 125um->zredukování na LC konek.,životnost 1000x zapojení Fiber Plus International
     
    10 980.00 Kč
    Porovnat OADV-DVT-S1-SCA-SM Vláknový adaptér DIVOT,pro připojení a otestování holého vlákna SM 125um->zredukování na SC/APC konek.,životnost 1000x zapojení Fiber Plus International
     
    10 980.00 Kč
    Porovnat OADV-DVT-S1-FCA-SM Vláknový adaptér DIVOT,pro připojení a otestování holého vlákna SM 125um->zredukování na FC/APC konek., životnost 1000x zapojení Fiber Plus International
     
    10 980.00 Kč
    Porovnat OADV-DVT-S1-SC-SM Vláknový adaptér DIVOT,pro připojení a otestování holého vlákna SM 125um->zredukování na SC konek.,životnost 1000x zapojení Fiber Plus International
     
    10 980.00 Kč
    Porovnat OADV-DVT-S1-ST-SM Vláknový adaptér DIVOT,pro připojení a otestování holého vlákna SM 125um->zredukování na ST konek.,životnost 1000x zapojení Fiber Plus International
     
    10 980.00 Kč
    Porovnat OADV-DVT-S1-FC-SM Vláknový adaptér DIVOT,pro připojení a otestování holého vlákna SM 125um->zredukování na FC konek.,životnost 1000x zapojení Fiber Plus International
     
    10 970.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...