0
Košík je prázdny
0

    Zásuvka optická na omítku hybridní, 4x pozice SC simplex, 1x pozice pro keystone, včetně záslepek a držáku 2ks ochran sváru

    Zásuvka optická na omítku hybridní, 4x pozice SC simplex, 1x pozice pro keystone, včetně záslepek a držáku 2ks ochran sváru
     

    Zásuvka optická na omítku hybridní, 4x pozice SC simplex, 1x pozice pro keystone, včetně záslepek a držáku 2ks ochran sváru

    3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, 4x pozice pro SC simplex spojku, 1x pozice pro metalický keystone, včetně záslepek, možnost uložení svárů či spojek FIBRLOK, včetně držáku na 2x svár/FIBRLOK 2529, včetně vázacích pásek, rozměry 86x86x33mm
    Výrobce
    3M
    Kód
    ORZA-3M-XS-0038-0066-0
    Náš kód
    a2313
    Záruka
    24 Měsíců
    90.00 Kč
    Doporučená cena bez DPH
    108.90 Kč
    Doporučená cena s DPH
    Objednat

      Podrobnosti

      3M™ 8686 FTTH optická hybridní zásuvka je ideálním produktem pro budování metropolitních sítí typu FTTH (Fiber To The Home).
      Umožňuje ukončit vlákna na konektorech typu SC/ LC duplex/ E2000.
      Zásuvku lze osadit až 4 běžnými SC simplexními spojkami.
      Zásuvku lze přišroubovat na omítku, kabelový prostup je možný buď zespodu či ze stran.
      Konektory lze použít jakékoliv přímé (ILSINTECH SPLICE-ON, 3M NPC, R&M UNICAM, QA, FIC MADE IN KOREA), případně lze osadit pigtaily.
      V základní výbavě této zásuvky je i držák až 4 svárů či 2ks gelových spojek 3M FIBRLOK/ CLIP-CLOP .
      Součástí balení jsou i záslepky pro nevyužité couplingové pozice - i v případě nainstalování jednoho vlákna je vše esteticky perfektní.
      Zásuvka dále disponuje 1 pozicí pro metalický keystone.
      Zásuvka má na čelní straně slídu pro vložení popisky.

      Součásti dodávky zásuvky:
      průhledná slída pro umístění popisku
      3x záslepka konektorové pozice
      integrovaný hřebínek pro až svary či 2x spojku FIBRLOK II 2529
      konektorové čelo 4x SC simplex díra zaslepené
      vázací pásek UV stabilní tenký 2x
      instalační manuál v angličtině - instalace krok za krokem

      Vlastnosti:
      Prostředí: INDOOR
      IP Ochrana: --
      Materiál: plast
      Barva: bílá
      Rozměry: 86x 86 x 32mm
      Rozteč otvorů pro montáž na zeď: 60mm křížem
      Konektorové čelo: ANO, 4x SC simplex díra
      Včetně adaptérů: NE
      Včetně kazety: ANO integrovaná
      Včetně hřebenu: ANO, integrovaný pro 4 sváry
      Včetně metalického keystone: NE
      Včetně BNC průchodky: NE, nepodporuje
      Počet kabelových vstupů: ze stran či zespodu
      Rozměry a typ vstupů: vylamovací pro kabely do 4mm
      Pro průchozí kabel (na Omegu): NE
      Uzamykatený: NE


      Odeslat dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Konektory

      Typ konektoru SC/ E2000/ LC Duplex

      Konstrukce

      Krytí IP nemá
      montáž na zeď

      Počet konektorů

      Počet konektorů 4

      Další vlastnosti

      Počet svarů až 4
      vybavenost prázdné

      Související produkty

        Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
      Porovnat ORN-01-22/18 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 12 svarů, 2x pozice pro konektorové čelo, až 8x SC či ST, nedělený, kov CONTEG
       
      517.00 Kč
      Porovnat ORN-01-30/18 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 12 svarů, 2x pozice pro konektorové čelo, až 8x SC či ST, nedělený, kov CONTEG
       
      517.00 Kč
      Porovnat ORN-02-35/30 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, 1x pozice pro konektorové čelo, až 24x SC či ST, dělený, kovový, bez čela CONTEG
       
      2 208.00 Kč
      Porovnat ORNI-MEDIA-BOX Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 06 svarů, bez čela (pro úschovu konvertoru), 2x vstup 3-6mm, kov, perforovaný,kompl MICOS
       
      611.00 Kč
      Porovnat ORNI-OTB-E-24C Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, čelo 24x SC, 4x vstup 5-15mm + 24x 3-5mm, kov., se zámkem, kompl. VISSEM

      D

      3 290.00 Kč
      Porovnat ORNI-OTB-E-48C Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 48 svarů, čelo 48x SC, 4x vstup 5-15mm + 48x 3-5mm, kov., se zámkem, kompl. VISSEM

      D

      3 747.00 Kč
      Porovnat ORNI-OTB-E-72C Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 72 svarů, čelo 72x SC, 4x vstup 5-15mm + 72x 3-5mm, kov., se zámkem, kompl. VISSEM

      D

      4 224.00 Kč
      Porovnat SWIC3G-AA-01 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 96 svarů, 4x pozice pro konektorové čelo "Quick pack", LC, SC, ST, E2...., kov SIEMON
       
       
      Porovnat SWIC3-M-01 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 48 svarů, 2x pozice pro konektorové čela "Quick pack", LC, SC, ST, E2...., kov SIEMON
       
       
      Porovnat ORZA-OLeT2H Zásuvka optická na omítku hybridní, 2x pozice SC simplex, 1x pozice pro keystone, včetně SC APC adaptérů. a držáku 2ks ochran CT NETWORKS
       
      215.00 Kč
      Porovnat ORZA-ORM1 Zásuvka optická na omítku kompaktní, 2x pozice pro SC simplex (SC, LC dup., E2000), včet. integr. kazety a držáku ochran sváru MICOS
       
      80.00 Kč
      Porovnat ORZA-ORM2 Zásuvka optická na omítku modulární, 2x pozice pro ST, FC, SC, LC, E2000 (výměnná čela), panýlky pro mikrotrubičky 3 a 5mm MICOS
       
      84.00 Kč
      Porovnat ORZA-X86A Zásuvka optická na omítku ekonomická, 2x pozice pro SC simplex, včetně záslepky a záslepky s průchody pro kabel 2x3,1mm Optika pasivní

      S

      24.10 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
       
      10.90 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

      S

      10.90 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní
       
      10.20 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-WH-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, modro-bílá Optika pasivní

      Z

      25.60 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-INv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

      D

      29.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní

      D

      29.00 Kč
      Porovnat OAD-LC-LC-D-SM-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

      S

      39.30 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-PUSHv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní

      D

      29.00 Kč
      Porovnat ORNI-RISER-BOX-6X_v2 Rozvaděč optický nastěnný INDOOR, až 06 svarů, čelo 06x SC, RISER BOX, mnoho vstupů, plast, kompl. včetně adap. a pigt. SUNSEA
       
      1 391.00 Kč
      Porovnat ORNO-FTT-03C_v2 Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 12 svarů, čelo 12x SC, 3x vstup PG16, IP67, plast,se zámkem,kompl. s adap. a pigt. SUNSEA
       
      1 445.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-CTN Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá CT NETWORKS
       
      63.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automat. krytkou, metalický spoj. člen, béžový, SENKO SENKO

      Z

      48.30 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, SENKO SENKO

      Z

      54.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená, SENKO SENKO
       
      36.60 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO SENKO
       
      29.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, SENKO SENKO

      S

      36.10 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MMOM3-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM3, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, aqua Optika pasivní
       
      10.20 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-MMOM4-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM4, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, fialová Optika pasivní
       
      10.70 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-SIDE-O Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená Optika pasivní

      Z

      32.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-SIDE-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá Optika pasivní

      Z

      32.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní

      Z

      25.60 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-CTN Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená CT NETWORKS
       
      63.00 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-NFL-OEM Optická spojka/adaptér/coupling SC-SC, simplex,bez příruby,SM,s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá Optika pasivní
       
      25.60 Kč
      Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUTT-SIDE Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM/MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
       
       

      K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...