Zásuvka optická na omítku kompaktní, 2x pozice pro SC simplex (SC, LC dup., E2000), včet. integr. kazety a držáku ochran sváru

Zásuvka optická na omítku kompaktní, 2x pozice pro SC simplex (SC, LC dup., E2000), včet. integr. kazety a držáku ochran sváru
 

Zásuvka optická na omítku kompaktní, 2x pozice pro SC simplex (SC, LC dup., E2000), včet. integr. kazety a držáku ochran sváru

Zásuvka optická na omítku kompaktní, 2x pozice pro SC simplex (SC, LC dup., E2000), včet. integr. kazety a držáku ochran sváru, rozměry 80,8x 80,8x 24,7mm
Výrobce
MICOS
Kód
ORZA-ORM1
Náš kód
26775
Záruka
24 Měsíců
80.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
96.80 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    ORM 1 optická kompaktní zásuvka je mnohostranně univerzální zásuvkou pro všechny aplikace poskytování datových služeb.
    Je ideálním produktem pro budování metropolitních sítí typu FTTH (Fiber To The Home).
    Umožňuje ukončit vlákna na konektorech typu SC/ LC duplex/ E2000.
    Zásuvka je včetně integrované kazety s hřebínkem pro max. 4 sváry.

    Zásuvku lze přišroubovat na omítku, kabelové prostupy jsou ze spod (z instalační krabičky či parapetního kanálu) a z levé i pravé strany (vylamovací).
    Konektory lze použít jakékoliv přímé (ILSINTECH SPLICE-ON, 3M NPC, R&M UNICAM, QA, FIC MADE IN KOREA) a samozřejmé je použití optických pigtailů navařením.

    Součásti dodávky zásuvky:
    integrovaná kazeta s hřebínkem pro 4 svary
    zaslepené konektorové čelo 2x SC simplex díra
    šroub pro montáž na zeď 2x
    hmoždinka do zdi 2x
    vázací pásek tenký 2x

    Vlastnosti:
    Prostředí: INDOOR
    IP Ochrana: --
    Materiál: plast
    Barva: světle šedá RAL 7035
    Rozměry: 81x 81 x 25mm
    Rozteč otvorů pro montáž na zeď: na šířku 60mm
    Konektorové čelo: ANO, 2x SC simplex díra
    Včetně adaptérů: NE
    Včetně kazety: ANO, integrovaná
    Včetně hřebenu: ANO, integrovaný pro 4 svary
    Včetně metalického keystone: NE, nepodporuje
    Včetně BNC průchodky: NE, nepodporuje
    Počet kabelových vstupů: zespodu + vylamovací ze strany
    Rozměry a typ vstupů: zespodu či vylamovací pro kabely průměru 1 - 4mm
    Pro průchozí kabel (na Omegu): NE
    Uzamykatený: NE


    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Konektory

    Typ konektoru SC/ E2000/ LC Duplex

    Konstrukce

    Krytí IP nemá
    montáž na zeď

    Počet konektorů

    Počet konektorů 2

    Další vlastnosti

    Počet svarů až 4
    vybavenost prázdné

    Související dokumenty

    datasheet
    ORM 1_CZ_GB.pdf
    instalační manuál
    ORM 1_CZ_GB.pdf

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat ORN-01-22/18 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 12 svarů, 2x pozice pro konektorové čelo, až 8x SC či ST, nedělený, kov CONTEG
     
    517.00 Kč
    Porovnat ORN-01-30/18 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 12 svarů, 2x pozice pro konektorové čelo, až 8x SC či ST, nedělený, kov CONTEG
     
    517.00 Kč
    Porovnat ORN-02-35/30 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, 1x pozice pro konektorové čelo, až 24x SC či ST, dělený, kovový, bez čela CONTEG
     
    2 208.00 Kč
    Porovnat ORNI-MEDIA-BOX Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 06 svarů, bez čela (pro úschovu konvertoru), 2x vstup 3-6mm, kov, perforovaný,kompl MICOS
     
    611.00 Kč
    Porovnat ORNI-OTB-E-24C Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 24 svarů, čelo 24x SC, 4x vstup 5-15mm + 24x 3-5mm, kov., se zámkem, kompl. VISSEM

    D

    3 408.00 Kč
    Porovnat ORNI-OTB-E-48C Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 48 svarů, čelo 48x SC, 4x vstup 5-15mm + 48x 3-5mm, kov., se zámkem, kompl. VISSEM

    D

    3 881.00 Kč
    Porovnat ORNI-OTB-E-72C Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 72 svarů, čelo 72x SC, 4x vstup 5-15mm + 72x 3-5mm, kov., se zámkem, kompl. VISSEM

    D

    4 376.00 Kč
    Porovnat SWIC3G-AA-01 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 96 svarů, 4x pozice pro konektorové čelo "Quick pack", LC, SC, ST, E2...., kov SIEMON
     
     
    Porovnat SWIC3-M-01 Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 48 svarů, 2x pozice pro konektorové čela "Quick pack", LC, SC, ST, E2...., kov SIEMON
     
     
    Porovnat ORZA-3M-XS-0038-0066-0 Zásuvka optická na omítku hybridní, 4x pozice SC simplex, 1x pozice pro keystone, včetně záslepek a držáku 2ks ochran sváru 3M
     
    90.00 Kč
    Porovnat ORZA-OLeT2H Zásuvka optická na omítku hybridní, 2x pozice SC simplex, 1x pozice pro keystone, včetně SC APC adaptérů. a držáku 2ks ochran CT NETWORKS

    D

    223.00 Kč
    Porovnat ORZA-ORM2 Zásuvka optická na omítku modulární, 2x pozice pro ST, FC, SC, LC, E2000 (výměnná čela), panýlky pro mikrotrubičky 3 a 5mm MICOS
     
    84.00 Kč
    Porovnat ORZA-X86A Zásuvka optická na omítku ekonomická, 2x pozice pro SC simplex, včetně záslepky a záslepky s průchody pro kabel 2x3,1mm Optika pasivní

    S

    23.30 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
     
    11.30 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

    S

    11.30 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní
     
    10.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-WH-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, modro-bílá Optika pasivní

    Z

    26.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-INv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

    D

    29.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní

    D

    29.00 Kč
    Porovnat OAD-LC-LC-D-SM-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, duplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá Optika pasivní

    S

    40.70 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-PUSHv2-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový Optika pasivní

    D

    29.00 Kč
    Porovnat ORNI-RISER-BOX-6X_v2 Rozvaděč optický nastěnný INDOOR, až 06 svarů, čelo 06x SC, RISER BOX, mnoho vstupů, plast, kompl. včetně adap. a pigt. SUNSEA
     
    1 441.00 Kč
    Porovnat ORNO-FTT-03C_v2 Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 12 svarů, čelo 12x SC, 3x vstup PG16, IP67, plast,se zámkem,kompl. s adap. a pigt. SUNSEA
     
    1 497.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-CTN Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá CT NETWORKS

    D

    65.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-SHUT-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, s automat. krytkou, metalický spoj. člen, béžový, SENKO SENKO

    Z

    50.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-IN-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, SENKO SENKO

    Z

    56.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC (zelená), keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená, SENKO SENKO
     
    37.90 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, béžový, SENKO SENKO
     
    30.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-OP-SENKO Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá, SENKO SENKO

    S

    37.40 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MMOM3-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM3, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, aqua Optika pasivní
     
    10.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-MMOM4-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, MM OM4, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, fialová Optika pasivní
     
    11.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-SIDE-O Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená Optika pasivní

    Z

    33.10 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-SIDE-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá Optika pasivní

    Z

    33.10 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-UP-OEM Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, s automatickou krytkou, keram. spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní

    Z

    26.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUT-IN-CTN Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM APC, s automat. krytkou,keramický spoj. člen uvnitř adaptéru,zelená CT NETWORKS

    D

    65.00 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-SHUT-UP-NFL-OEM Optická spojka/adaptér/coupling SC-SC, simplex,bez příruby,SM,s automat. krytkou,keram. spoj. člen uvnitř adaptéru,modrá Optika pasivní
     
    26.50 Kč
    Porovnat OAD-SC-SC-S-SM-APC-SHUTT-SIDE Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM/MM, s automatickou krytkou, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, zelená Optika pasivní
     
     

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...