ZCOMAX

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
417 produktů
28 stránek
 
 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, gelové centr. L/T provedení, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel....

Výrobce

ZCOMAX

8.90 Kč 

bez DPH

10.77 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX-s230m

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.90 Kč 

bez DPH

10.77 Kč 

s DPH

 
Kód

012-SM652DLT-FLAT-ZX//4540

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.90 Kč 

bez DPH

10.77 Kč 

s DPH

 
Kód

008-SM657A2LT-DROP-SSW-HA-ZX

DROP FTTx SELF SUPPORTING, optický kabel samonos. univerz., PU plášť bílý FR,d3,5mm,vl. 250µm,bezgelové,08 vl. SM 9/125, G.657A2,povol. r ohybu 2,4cm,papír. krab. s cívkou 32x34x36cm , 7,5kg/km certif...

Výrobce

ZCOMAX

10.60 Kč 

bez DPH

12.83 Kč 

s DPH

 
Kód

S2510P-DC

PoE 802.3 af/at ...

Výrobce

ZCOMAX

9 047.00 Kč 

bez DPH

10 946.87 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

002-SM657ALT-DROP-17-ZX

ZCOMAX DROP AIRBLOWN, optický drop-mikrokabel vhodný k zafouknutí, NY oranž. plášť, d1,7mm, pev. v tahu 40N, 2 vl. SM 9/125 G.657A1, r ohybu 20mm dočas., trvale 40mm, 3kg/km, 2km na cívce d= 50cm bale...

Výrobce

ZCOMAX

4.10 Kč 

bez DPH

4.96 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

ZX-AK-C100S1SC-20-A1310-USB-DC

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX řady ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1550nm (typ A), neřiditelný napájení přes externí přiložený AC220 - DC 12V zdroj !!!není kompatibilní s šasi...

Výrobce

ZCOMAX

613.00 Kč 

bez DPH

741.73 Kč 

s DPH

 
Kód

002-SM657A2LT-DROP-IW-ZX

FLAT DROP INDOOR FTTx, optický kabel, bílý LSOH, 2 vlákna SM 9/125 G.657A2, 2x3mm, pro INDOOR aplikace, pev. v tahu 150N, povol. r ohybu 15mm!!!, 7,5kg na km Balení v papírovém boxu s odvíjecí cívkou,...

Výrobce

ZCOMAX

4.70 Kč 

bez DPH

5.69 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

002-SM657A2LT-DROP-UB-ZX

FLAT DROP UNIVERSAL FTTx, optický kabel univerzální, černý LSOH (UV stabilní), 2 vlákna SM 9/125 G.657A2, 2x3mm, pev. v tahu 150N, povol. r ohybu 15mm!!!, 7,5kg na km Balení v papírovém boxu s odvíjec...

Výrobce

ZCOMAX

4.70 Kč 

bez DPH

5.69 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

ONAVFL-FB-ZCOMAX-250MD

VFL ZCOMAX 250MD pro bezprostřední kontrolu kontinuity multimodových a singlemodových optických tras, přepínatelný mód svícení a blikání, pro 2,5mm ferule - kompatibilita s SC, FC a ST konektory, vhod...

Výrobce

ZCOMAX

1 599.00 Kč 

bez DPH

1 934.79 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C100S1SC-20-A1310-USB

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX řady ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1550nm (typ A), neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V či přes USB kompatibilní s ...

Výrobce

ZCOMAX

556.00 Kč 

bez DPH

672.76 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

ZX-AK-PE803(newcodePSE4805G)

PoE+ injector, 10/100/1000Mbps, podporující normu IEEE802.3at, 25W na port (48V; 0,5A), vestavěný napájecí zdroj...

Výrobce

ZCOMAX

695.00 Kč 

bez DPH

840.95 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C100P1SC-20-A1310-BLACK

Media konvertor designový100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1550nm (typ A), včetně externího DC zdroje, plastový, černý...

Výrobce

ZCOMAX

350.00 Kč 

bez DPH

423.50 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C100P1SC-20-A1550-BLACK

Media konvertor designový 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/ Rx1310nm (typ A), včetně externího DC zdroje, plastový, černý...

Výrobce

ZCOMAX

750.00 Kč 

bez DPH

907.50 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

002-SM657A2LT-DROP-17-DS-ZX

ZCOMAX DROP AIRBLOWN, optický drop-mikrokabel vhodný k zafouknutí, nylonový oranžový plášť, d1,7mm, pev. v tahu 40N, 2 vlákna SM 9/125 G.657A2, povol. r ohybu 20mm dočasně, trvale 40mm, 3kg/km, 2km v ...

Výrobce

ZCOMAX

3.90 Kč 

bez DPH

4.72 Kč 

s DPH

 

varianty

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...