Zrcátko optické s konektorem SC APC singlemode, R/L je menší než 0,5dB

Zrcátko optické s konektorem SC APC singlemode, R/L je menší než 0,5dB
 

Zrcátko optické s konektorem SC APC singlemode, R/L je menší než 0,5dB

Zrcátko optické s konektorem SC APC singlemode, R/L je menší než 0,5dB
Výrobce
EigenLight
Kód
OMR-SC-APC-SM
Náš kód
31761
Záruka
24 Měsíců
3 274.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
3 961.54 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Zrcátko optické s konektorem SC APC singlemode, R/L je menší než 0,5dB

    Stránky o produktu:

    www.eigenlight.com

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Související dokumenty

    datasheet - příslušenství
    accessories.pdf

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...