19"

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
9 produktů
1 stránka
 
 
Kód

RMC-1000

Průmyslové šasi 19" 3U pro RMC konvertory, 18 slotů, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

17 750.00 Kč 

bez DPH

21 477.50 Kč 

s DPH

 
Kód

RGMC-111GPB

Průmyslový Giga Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 1x 10/100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 SFP slot, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 586.00 Kč 

bez DPH

5 549.06 Kč 

s DPH

 
Kód

RMC-111FB-MM

Průmyslový Fast Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Multi-Mode / SC) , -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 748.00 Kč 

bez DPH

4 535.08 Kč 

s DPH

 
Kód

RMC-111FB-SS

Průmyslový Fast Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Signle Mode / SC), -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 988.00 Kč 

bez DPH

4 825.48 Kč 

s DPH

 
Kód

RMC-111PB

Průmyslový Fast Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP) , -40 ~70C...

Výrobce

ORING

2 930.00 Kč 

bez DPH

3 545.30 Kč 

s DPH

 
Kód

RMC-121FB-MM

Průmyslový Fast Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Multi-Mode / SC) ...

Výrobce

ORING

3 748.00 Kč 

bez DPH

4 535.08 Kč 

s DPH

 
Kód

RMC121FB-MM

Průmyslový Fast Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Multi-Mode / SC), -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 350.00 Kč 

bez DPH

4 053.50 Kč 

s DPH

 
Kód

RMC-121FB-SS

Průmyslový Fast Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Single Mode / SC) ...

Výrobce

ORING

3 988.00 Kč 

bez DPH

4 825.48 Kč 

s DPH

 
Kód

RMC121FB-SS

Průmyslový Fast Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Single Mode / SC), -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 629.00 Kč 

bez DPH

4 391.09 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...