Průmyslový DIN Fast Ethernet switch 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC, 2km, SC duplex, MM, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB,neřid.

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC, 2km, SC duplex, MM, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB,neřid.
 

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC, 2km, SC duplex, MM, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB,neřid.

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch řady IFC,4x 10/100BASE-Tx/ 1x 100FX, 2km, SC duplex, MM, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, 2x DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota 0 až 60C, dostupné montážní sady na DIN lištu či zeď (DRK01 a WMK01)
Výrobce
CTC UNION optika
Kód
IFC-1400-SC002
Náš kód
30325
Záruka
24 Měsíců
5 177.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
6 265.99 Kč
Doporučená cena s DPH
1.50 Kč
Recyklační poplatek
Objednat

    Podrobnosti

    Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.
    Media konvertory CTC Union jsou plně transparentní pro protokoly na 2. i 3. vrstvě, jako např. IEEE 802,1q, VLAN tagování, Spanning Tree Protol, IPX, IP atd.
    Průmyslové konvertory řady IFC (zodolněná řada optometalických převodníků výrobce CTC-Union) pak nabízí vysokou odolnost a přidanpou hodnotu za rozumné peníze.

    Standardně jsou media konvertory IFC osazeny konektory typu SC.

    – Hi-End provedení s originálním čipsetem
    – zodolněné průmyslové provedení
    - vysoká teplotní odolnost, hlavně pak u řady IFC-1200X a IFC-1400X
    - dostupné originální montážní sady na DIN lištu či zeď
    – dostupné varianty 100Mbps MM až 2km, SM až 50km, či po jednom SM vlákně (WDM) až 40km
    – varianty napájení – vestavěný DC zdroj DC 12 - 48V


    CTC-Union, taiwanský prvovýrobce se věnuje vývoji a výrobě aktivních prvků pro vláknovou optiku od roku 1993. Od počátku se orientuje na profesionální HI-END řešení optických přemostění a multiplexů. Vlastní výkonné čipsety nabízí vysokou spolehlivost a tak i vysokou dostupnost služeb.

    Výrobky CTC Union mají však i mnoho dalších unikátních vlastností, pročež jsou nejen v oblasti poskytování telekomunikačních služeb velmi oblíbené a používané mnoha ISP v ČR i SR. Oceňována je především nejvyšší možná stabilita těchto media konvertorů.

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Dosah

    Dosah 2km

    Formát

    Formát STAND-ALONE

    Konektory

    Typ konektoru SC duplex

    Management

    Management (řízení) neřiditelné

    Napájení

    Napájení dual 12-48V DC

    Počet portů

    Počet portů 5

    Protokoly

    Přenosový protokol 100Mbps Ethernet

    Rychlost přenosu

    Přenosová rychlost 100Mbps

    Typ produktu

    Typ produktu (Industry) Přepínač
    Typ převodníku Prepínač - INDUSTRY

    Typ připojení/přenosu

    Typ přenosu 2 vlakna

    Typ vlákna

    Typ vlákna MM

    Vlnová délka

    Vlnová délka 1310nm

    Další vlastnosti

    Provozní rozsah teplot 0 až 60°C
    Typ konektoru - metalický RJ-45

    Související dokumenty

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...